Meble na wymiar

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble na wymiar

autor: Szydlak » 25 sie 2020, 10:36

Pierwszy raz zamawiałem szafę przesuwną, bo potrzebowałem do pokoju, który jest przeznaczony na wynajem. Dobrze zrobili. Szafa jest bardzo wytrzymała, elementy nie odpadają, ani nie mają żadnych dziwnych ruchów. Wszystko się trzyma, jak powinno. Po drugie drzwi płynnie chodzą, nawet po długim czasie eksploatacji. Wyjaśnili mi, w jaki sposób dbać o meble. Później jeszcze zamawiałem dodatkowo kilka stolików, ale to bardziej pod funkcjonowanie lokalu komercyjnego. Jeden z moich zaufanych kontaktów odnośnie mebli na Śląsku mogę podać na PW. Mam nadzieję, że ci się przyda.

Grzesiekkatowice
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 59
Rejestracja: 31 sie 2017, 16:28
Lokalizacja: Katowice
Kontaktowanie:
Re: Meble na wymiar

autor: Grzesiekkatowice » 01 paź 2020, 12:24

Martaston pisze:Zamów na wymiar. Do kuchni slepowej jak będziesz chcial blat granitowy to będziesz musiał sam szukać kamieniarza. Najcześciej stolarze jak zamawiasz kuchnie na wymiar współpracują z kameniarzami i w zasadzie na twojej głowie jest tylko wybrac rodzaj kamienia, spiek, czy tez konglomeratu i oczywiście zapłacić :?

Dokładnie meble na zamówienie dają możliwość wyboru każdego elementu. Również ożesz określić poziom ceny wybierając różne wykończenia i podzespoły
Modnestol

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Meble na wymiar

autor: Kasprowicz » 14 paź 2020, 13:05

Jeden z najwyżej ocenianych, jeżeli nie najwyżej producentów mebli na Śląsku to .adolux-meble. Zamawiałem zabudowę wnęk to fajnie podeszli. Mam coś na kształt garderoby, z drzwiami eleganckimi. Udało się też trochę ukryć wady techniczne lokalu, w którym mieszkam. Mają dużą wiedzę aranżacyjną poza tym i na pewno chętnie się podzielą.

orilek
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 paź 2020, 13:13
Re: Meble na wymiar

autor: orilek » 14 paź 2020, 19:41

a wykonujesz projekty ? by zaprojektowąć od zera?

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Meble na wymiar

autor: Maciuszek87 » 19 lis 2020, 9:23

Szukałem w Szczecinie wykonawcy Mebli, który nie tylko ogarnie projekt, wykonanie, montaż, ale też odpowie na ewentualne zgłoszenia serwisowe. Takie warunki spełnia jedynie Studio Wiking. Zostawiam telefon do nich przy okazji 609 340 106.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Meble na wymiar

autor: BartekKowalski » 23 lis 2020, 21:15

Macie u siebie w domach garderoby? Zamawialiście je na wymiar?

Marian Kozera
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 11:20
Re: Meble na wymiar

autor: Marian Kozera » 26 lis 2020, 11:30

Witam, Ja poszedłem innym kierunku czyli meble ze stali nierdzewnej. Połączyłem je z drewnem oraz granitem. Efekt niesamowity! Okazało się ze meble gastronomiczne mogą śmiało sprawdzić się również w domu.

ALAINKA
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2020, 13:53
Re: Meble na wymiar

autor: ALAINKA » 26 lis 2020, 13:59

Polecam Eterno wszystkim, którzy chcą mieć meble solidne. Firma podchodzi do swojej pracy z zaangażowaniem. Projekt szybciutko, meble wykonane w terminie, montaż sprawny. Profesjonalne doradztwo i innowacyjne rozwiązania to rzeczy które najbardziej mi się spodobały. Działają na terenie całej Polski!

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Meble na wymiar

autor: adamsobczak90 » 16 gru 2020, 8:54

Mebli jest w sprzedaży faktycznie sporo więc chyba każdy niezależnie od oczekiwań cos u nich dla siebie znajdzie.
Ostatnio zmieniony 26 sty 2021, 9:51 przez adamsobczak90, łącznie zmieniany 1 raz.

YourRoom
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2020, 11:42
Re: Meble na wymiar

autor: YourRoom » 24 gru 2020, 15:06

ale radzimy kupować meble w naszym sklepie
mamy szybką dostawę, nowoczesne i świeże meble. Jakość jest dla nas najważniejsza! Maksymalnie dobre recenzje. Niewielu pozostawia nas niezadowolonych.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Meble na wymiar

autor: lideropinii » 28 gru 2020, 22:13

Meble na wymiar rzecz nieodzowna chociażby w małych, czy nieustawnych wnętrzach.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

KazikKowal
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 07 sty 2021, 12:54
Kontaktowanie:
Re: Meble na wymiar

autor: KazikKowal » 15 sty 2021, 11:23

Zamawiałem meble na wymiar u wykonawcy z pod Krakowa. Wykonawca przedstawił kilka możliwości wykonania w różnych przedziałach cenowych i jakościowych. Ze względu na fakt że meble kuchenne są dość mocno użytkowane wybraliśmy dobrej jakości materiały i szereg dodatków. Po roku użytkowania wyglądają jak nowe. Myślę że na kuchni nie ma co oszczędzać podobnie jest z łazienką.

adamsobczak90
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 17 cze 2020, 13:45
Re: Meble na wymiar

autor: adamsobczak90 » 26 sty 2021, 9:51

Ja skorzystałem z tej strony mw-design. Zamówiłem pod wymiar nowoczesny narożnik do kuchni, dość szybko przyszedł. Jak dla mnie profesjonalna firma.

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Meble na wymiar

autor: Miler4 » 01 mar 2021, 14:30

Masz telefon do mojego producenta mebli z Trójmiasta 884 308 822. Normalnie umawiasz się na wizytę z projektantem, określasz wizję i dostajesz gotowca do akceptacji.

Aleksz
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 29 lip 2014, 15:11
Lokalizacja: znad morza
Re: Meble na wymiar

autor: Aleksz » 01 mar 2021, 20:01

Zgłoś się do Eterno Kuchnie na wymiar z Katowic. Od początku do końca wszystkim się zajmą :) Wykonają projekt, zrobią meble, zamontują je i nawet wybiorą ci sprzęt jeśli będziesz chciał.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów