Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

iciek
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 03 maja 2019, 16:03
Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: iciek » 04 maja 2019, 14:29

Witam.
Czy miał ktoś coś do czynienia z firmą NWN z Piekar Śląskich z siedzibą przy Strzelców Bytomskich? chodzi mi czy są ekipą godną polecenia.

klaudia93
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 lip 2019, 9:20
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: klaudia93 » 22 lip 2019, 9:23

Czy dowiedział się Pan czegoś na temat tej firmy? Nie mają żadnych opinii ani strony internetowej..

aniajob
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2020, 9:10
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: aniajob » 13 cze 2020, 9:16

Witam czy dowiedziałem się czegoś o tej firmie

sewara
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2020, 18:20
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: sewara » 17 lis 2020, 18:27

my z nimi budujemy .....tragedia
Ostatnio zmieniony 04 sty 2021, 21:43 przez sewara, łącznie zmieniany 1 raz.

Sumiorz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2020, 13:23
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: Sumiorz » 24 gru 2020, 13:18

Witam wszystkich. My z żoną niestety mieliśmy styczność z tą firmą. Mieli nam dom wybudować w stanie deweloperskim a wybudowali do stropu, właściciel dostał przelew i nie dokończył ani 2 etapu, właściciel prosi się tylko o rozbicie etapów na 2albo 3 części a powinno się płacić za skończony etap, mimo że człowiek był dobry i poszedł mu na rękę i zapłacił przed skończonym etapem to gościu nas oszukał jak miał zacząć stawiać dach to uciekł. Zostaliśmy oszukani na pieniądzach zaliczka poszła na jego zachcianki teraz zostaliśmy z budową sami.właściciel nie odbiera listów poleconych, w emailu napisał że zmienił się właściciel firmy i adres więc wysłaliśmy na ten adres co napisał i dalej żaden listu nie odbiera. Firma dalej widnieje w KRS jako Piekary i właściciel dalej jest ten sam, jest to tylko ściema żeby zrezygnować i olać temat myślą że im się uda i człowiek zrezygnuje ale ich nie doczekane. Pieniędzy nie odzyskamy dopóki nie będzie sprawy w sądzie. Zostawili nam na budowie syf oraz otwarty budynek w którym przelewa się woda. Jak ktoś właśnie z nimi buduje niech nie przelewa im pieniędzy na części ponieważ pan M.N zawsze płacze ile on na materiał musiał dać a zapomina że pieniądze na materiał dostał na całą budowę w wysokości 20% wartości całej budowy. Jeszcze jedno później już był tak bezczelny że kazał nam samym zapłacić za drzewo mimo tego że pieniądze miał dostać dopiero za 3 etap po skończeniu dachu. Mozna by pisać o nich w nieskończoność ale brakło by mi dnia. Nie polecam jeżeli ktoś miał z nimi takie przygody jak ja z żoną proszę o kontakt na e-mail tynka543@interia.pl nie można takim ludzią odpuszczać z nami na pewno spotkają się w sądzie pozdrawiam.

ncm
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 27 gru 2020, 17:31
Nie polecam

autor: ncm » 27 gru 2020, 17:58

Właściciel firmy ma problem z wykonaniem prostego kosztorysu. Chce budować koniecznie ze swoim (drogim) materiałem. Zanim pojawi się na placu budowy już chce żeby przelać mu 20 % wartości całej budowy choć jeszcze nawet łopaty w ziemię nie wbił. Kontakt telefoniczny z tym Panem jest mocno ograniczony. Zaproponowałem mu uczciwą umowę zabezpieczającą interesy obu stron jako inwestora i wykonawcy, którą sporządził prawnik, ale ten Pan nie był zainteresowany i wciskał mi cały czas swoją umowę z której wynika, że inwestor nie ma tak naprawdę do niczego praw- ma tylko płacić i nie narzekać. :) Gdy chciałem obejrzeć jego aktualne budowy to najpierw nie było problemu, ale jak już chciałem się konkretnie umówić na dzień, miejsce i godzinę to okazuje się, że nie ma takiej opcji. Właściciel stwarza poczucie osoby niekompetentnej- typ cwaniaka. Żuje gumę do żucia podczas rozmowy z inwestorem. Udało mi się dotrzeć do ludzi, którzy dla niego pracowali i jak się okazało nie płacił im za robotę. Tak więc biorąc wszystkie powyższe czynniki postanowiłem, że odpuszczam sobie tą firmę i szukam dalej.

Po kilku dniach znalazłem inną firmę z wielkopolski, która po pierwsze jest tańsza, nie chce żadnych zaliczek tylko rozliczamy się za wykonaną pracę, materiał mogę mieć swój, podpisali moją umowę, nie narzekają tylko pracują po 10 godzin dziennie i ogólnie jestem mega zadowolony

sewara
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 lis 2020, 18:20
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: sewara » 04 sty 2021, 21:43

Ul. Bytomska 198, 41-940, Piekary Śląskie.
Nie polecam !!
Ostrzegam wszystkich. Facet ciągnie prace miesiącami. Dzwoni blaga o zaliczki a potem zwodzi, kręci , wymyśla. A to d..a mu boli ,a to ekipa pije, a to oszukał go jakiś inwestor.
Byliśmy zmuszeni zrezygnować z tego cyrku po 9 miesiącach. Telefonów od nas nie odbiera. Nie poczuwa cię do zwrotu kasy. No to do sadu z dziadem!
Szkoda nerwów i czasu. Pracownicy z łapanki, a szef nie zna się na robocie -
kwestię honoru i uczciwości Pana Marcina N. pomijam.
Ostatnio zmieniony 12 maja 2021, 9:13 przez sewara, łącznie zmieniany 1 raz.

aniajob
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2020, 9:10
Re: Nie polecam

autor: aniajob » 17 lut 2021, 17:58

ncm pisze:Właściciel firmy ma problem z wykonaniem prostego kosztorysu. Chce budować koniecznie ze swoim (drogim) materiałem. Zanim pojawi się na placu budowy już chce żeby przelać mu 20 % wartości całej budowy choć jeszcze nawet łopaty w ziemię nie wbił. Kontakt telefoniczny z tym Panem jest mocno ograniczony. Zaproponowałem mu uczciwą umowę zabezpieczającą interesy obu stron jako inwestora i wykonawcy, którą sporządził prawnik, ale ten Pan nie był zainteresowany i wciskał mi cały czas swoją umowę z której wynika, że inwestor nie ma tak naprawdę do niczego praw- ma tylko płacić i nie narzekać. :) Gdy chciałem obejrzeć jego aktualne budowy to najpierw nie było problemu, ale jak już chciałem się konkretnie umówić na dzień, miejsce i godzinę to okazuje się, że nie ma takiej opcji. Właściciel stwarza poczucie osoby niekompetentnej- typ cwaniaka. Żuje gumę do żucia podczas rozmowy z inwestorem. Udało mi się dotrzeć do ludzi, którzy dla niego pracowali i jak się okazało nie płacił im za robotę. Tak więc biorąc wszystkie powyższe czynniki postanowiłem, że odpuszczam sobie tą firmę i szukam dalej.

Po kilku dniach znalazłem inną firmę z wielkopolski, która po pierwsze jest tańsza, nie chce żadnych zaliczek tylko rozliczamy się za wykonaną pracę, materiał mogę mieć swój, podpisali moją umowę, nie narzekają tylko pracują po 10 godzin dziennie i ogólnie jestem mega zadowolony
witam proszę o kontakt

aniajob
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 13 cze 2020, 9:10
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: aniajob » 17 lut 2021, 17:59

Proszę o kontakt

wasik_zenon
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 26 sty 2021, 20:46
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: wasik_zenon » 25 lut 2021, 11:52

Firmy nie polecam u nas wybudowali do stropu po ciężkich bólach. Proponowali przepisanie umowy na firmę jednego z współwłaścicieli zarejestrowaną na ten sam adres. nie zgodziliśmy się. kontakt się urwał sprawa w sądzie.

diegotristan
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 mar 2021, 10:34
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: diegotristan » 16 mar 2021, 10:45

Omijac szerokim lukiem! Siedza w tej kanciapie i kreca walki!!! Tez mi sa winni pieniadze, pieknie mowia ze oddadza ale caly czas klamia, telefonow juz nie odbieraja. Jakosc budowy slaba, krzywe sciany... Szkoda zycia i nerwow.

czapabogiem
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2021, 18:42
Re: Opinia o firmie NWN z Piekar Śląskich

autor: czapabogiem » 07 kwie 2021, 18:52

My też zostaliśmy oszukani przez tą firmę, chcą ciągle pieniędzy ale nie budują, płaczą ze nie mają na materiały i mydlą oczy, a po przelewie nie przyjeżdżają na budowę, która przeciąga się od roku. Nie odbierają telefonów, nie można umówić się z nimi na spotkanie w sprawie dalszych kroków, ponieważ zawsze są zajęci albo w terenie. Szczerze powiedziawszy nie wiemy już co robić, ostatni etap praktycznie opłacony, a końca nie widać ani w pracach ani w materiałach. Jeśli są tu inni oszukani, proszę o kontakt może jakoś wspólnie damy radę się z nimi uporać email: nochybanie95@gmail.com


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów