Gdzie kupić wóżki widłowe?

Dział przeznaczony przede wszystkim dla dekarzy i profesjonalistów. Tutaj poznacie najnowsze narzędzia dekarskie, które przydadzą się w Waszej codziennej pracy.

Moderator: Redakcja e-dach.pl

1001narzedzi
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 340
Rejestracja: 15 mar 2012, 20:04
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: 1001narzedzi » 10 wrz 2018, 9:33

Opcji w tym przypadku jest bardzo dużo, warto poszukiwania takiego sprzętu w sklepach internetowych gdzie znajdziesz korzystne ceny, poza tym zawsze pozostaje opcja kupna bezpośrednio u producenta.

maciejniewiadomski
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 14 lut 2016, 16:07
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: maciejniewiadomski » 03 paź 2018, 10:12

Dobrą firmą, która bez problemu wypożycza wózki widłowe jest Bilift, tu macie adres bilift.pl/pl/wynajem.html. Poczytajcie sobie o tych sposobach finansowania, według mnie współpraca jest przejrzysta. Duży wybór wózków, różne modele, w bardzo dobrym stanie technicznym. Wypożyczam już wózek od dwóch lat i jestem bardzo zadowolony.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: stix » 03 sty 2019, 22:09

Śląska firma agforklift ma w swojej ofercie zarówno nowe, jak i używane wózki widłowe więc polecam się z nią zapoznać. Osobiście mam o niej dobre zdanie, serwisujemy u nich nasz sprzęt, zawsze dotrzymują terminów i stawiają mocno na klienta - to duży plus

sarbinian
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 16 sie 2018, 15:29
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: sarbinian » 21 lut 2019, 19:39

Firma GIZO z siedzibą w Warszawie. Mają oddziały w całej Polsce praktycznie i nie tylko, zajmują się sprzedażą i wynajmem wózków widłowych i podnośników. Wózki widłowe do 20T i 4x4. Polska spółka, prawie 30 lat już są na rynku, godni zaufania na pewno i można liczyć na wysoką jakość zakupionego u nich sprzętu. ogólnie szeroki zakres usług świadczą, dla przedsiębiorców namiar warto zapisać, między innymi jeszcze wynajmują hale/biura i zajmują się skupem i sprzedażą maszyn używanych.

MichalBudowniczy
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1417
Rejestracja: 21 sty 2015, 13:57
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: MichalBudowniczy » 04 kwie 2019, 9:33

Możesz przejrzeć także ofertę firmy zuhwozki.szczecin.pl. Zajmują się m.in. wynajmem i sprzedażą wózków widłowych. W razie problemów z wyborem na pewno poradzą Ci jaki wózek będzie dla Ciebie odpowiedni.

Pan Adam
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 29 maja 2018, 12:31
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Pan Adam » 25 kwie 2019, 8:12

Dla firm i osób szukających wózków widłowych na Dolnym śląsku - Wrocław bądź Byków, mogę śmiało polecić firmę Altri, sprzedaż, serwis, wynajem, a nawet części zamienne nie tylko do wózków widłowych... Kompleksowe profesjonalne działania dotyczące branży i maszyn budowlanych. :!:

OlekPin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:47
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: OlekPin » 02 lip 2019, 13:05

Myślę, że warto abyś również zwrócił uwagę na ofertę firmy Lemarpol, ponieważ posiadają szeroki wybór modeli od topowych producentów, do tego dają możliwość wynajmu długo i krótkoterminowego oraz zajmują się realizacją napraw. Dlatego jak znajdziesz wolną chwilę to sprawdź co przygotowali oraz jakie są opinie na temat współpracy z tą firmą. Ja oczywiście dołączam się do tych pozytywnych ponieważ nie zawodzą i do tego również w razie potrzeby zawsze można liczyć na sprawny kontakt z fachowcem, czy wynająć krótkoterminowo sprzęt przy większych zleceniach.

maur
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: 20 kwie 2018, 8:59
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: maur » 17 wrz 2019, 13:21

Polecam sprawdzoną firmę Emtor. Łatwo się skontaktować , ponieważ posiada oddziału w całym kraju. W ofercie są wózki zarówno nowe, jak i używane, a klienci którzy nie chcą ryzykować kosztów eksploatacji, mogą skorzystać z oferty na wynajem.

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Derryll » 15 mar 2020, 17:47

Możesz także sprawdzić ofertę firmy zama.com.pl. Dysponują zarówno nowymi, jak i używanymi wózkami widłowymi. Mój znajomy zamówił stamtąd wózek marki Toyota o udźwigu 1700 kg i jest z niego zadowolony.

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: manion » 22 lip 2020, 19:33

Jeśli chodzi o sprzedaż i wynajem oraz serwis wózków widłowych w Lublinie to odsyłam was do firmy Progi-Bis Cieślak. Mają w ofercie wózki widłowe UniCarriers - to super jakość i to za rozsądną cenę, także sprawdźcie sobie ich ofertę.

KrzysztofMaglo
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 12 sie 2020, 9:55
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: KrzysztofMaglo » 12 sie 2020, 9:58

Osobiście mogę polecić firmę maglo posiadają własnej konstrukcji wózki widłowe oraz wyposarzenie do magazynu.

matski
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:42
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: matski » 28 sie 2020, 15:41

Polecam firmę LTX Polska, sprzedają wózki oraz części.

alexa67
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 wrz 2020, 21:04
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: alexa67 » 16 wrz 2020, 21:09

Moja firma zakupiła dobrej jakości wózki widłowe od UTB Polska. Sprawują się znakomicie.

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: Dariusz80 » 14 lut 2021, 19:09

Na Twoim miejscu zainteresowałbym się także ofertą firmy HM Serwis z Katowic. Zajmują się sprzedażą nowych i używanych wózków widłowych. Ja zamówiłem stamtąd wózki marki Toyota, Nissan i Mitsubishi. Wszystkie maszyny są bardzo wydajne, ekonomiczne i bezawaryjne.

DominikG
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 25 lut 2021, 8:15
Re: Gdzie kupić wóżki widłowe?

autor: DominikG » 25 lut 2021, 11:13

Ja mogę polecić firmę Maglo z Łodzi. Kompleksowo można u niej wyposażyć magazyn praktycznie we wszystko, w tym przede wszystkim wózki widłowe.


Wróć do „Narzędzia dekarskie, narzędzia budowlane”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów