Pilne! Wybór kotła gazowego - termet czy vaillant?

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Moonscape1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 wrz 2019, 10:33
Pilne! Wybór kotła gazowego - termet czy vaillant?

autor: Moonscape1991 » 24 wrz 2019, 10:41

Witam wszystkich, proszę o pomoc w wyborze kotła gazowego do domu jednorodzinnego. Fachowiec dał nam do wyboru dwa kotly
termet ecocondens silver
vaillant ecotec plus.
Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach. Ogrzewanie w domu jest tylko grzejnikowe.
Pozdrawiam serdecznie!

Konsultant Viessmann
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Pilne! Wybór kotła gazowego - termet czy vaillant?

autor: Konsultant Viessmann » 24 wrz 2019, 11:02

Moonscape1991 pisze:Witam wszystkich, proszę o pomoc w wyborze kotła gazowego do domu jednorodzinnego. Fachowiec dał nam do wyboru dwa kotly
termet ecocondens silver
vaillant ecotec plus.
Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach. Ogrzewanie w domu jest tylko grzejnikowe.
Pozdrawiam serdecznie!


Witaj, a czy w grę wchodzą tylko te dwie marki, czy jesteś otwarty na inne?
Pytam, bo mamy nową linię kotłów gazowych z serii Vitodens.
Zobacz, co możemy zaproponować i skontaktuj się z naszym partnerem. Bezpłatnie i niezobowiązującą umów się na spotkanie i poznaj markę i produkty Viessmann :)
Zapraszam!

Rafał Cichocki
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 462
Rejestracja: 12 cze 2013, 12:25
Re: Pilne! Wybór kotła gazowego - termet czy vaillant?

autor: Rafał Cichocki » 08 paź 2019, 10:29

Moonscape1991 pisze:Witam wszystkich, proszę o pomoc w wyborze kotła gazowego do domu jednorodzinnego. Fachowiec dał nam do wyboru dwa kotly
termet ecocondens silver
vaillant ecotec plus.
Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach. Ogrzewanie w domu jest tylko grzejnikowe.
Pozdrawiam serdecznie!


Witam,

Jeżeli zastanawia się Pan nad wyborem sprawdzonego gazowego kotła kondensacyjnego do swojego domu jednorodzinnego, polecam wybór kotła marki Junkers-Bosch z rodziny Cerapur lub Bosch Condens. Nasze kotły cechują się najwyższą jakością wykonania (co gwarantuje wysoką sprawność), kompaktowymi wymiarami oraz posiadają szeroką modulację mocy palnika, dzięki czemu kocioł będzie pracował z wyższą wydajnością.
W celu doboru oraz montażu odpowiedniego typu kotła polecam skontaktować się z jednym z autoryzowanych instalatorów, których wyszukiwarkę można znaleźć na stronie [więcej informacji poprzez PW]. Możliwy jest również kontakt telefoniczny pod infolinią o numerze: 801 900 810. Wybrany instalator doradzi wybór najbardziej korzystnego rozwiązania. Więcej informacji o naszych kotłach gazowych znajduje się na stronie [więcej informacji poprzez PW].
Pozdrawiam,
________________________________
Konsultant Junkers-Bosch

Paweł-654
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2021, 17:16
Re: Pilne! Wybór kotła gazowego - termet czy vaillant?

autor: Paweł-654 » 15 lut 2021, 17:21

Moonscape1991 pisze:Witam wszystkich, proszę o pomoc w wyborze kotła gazowego do domu jednorodzinnego. Fachowiec dał nam do wyboru dwa kotly
termet ecocondens silver
vaillant ecotec plus.
Jestem zupełnym laikiem w tych sprawach. Ogrzewanie w domu jest tylko grzejnikowe.
Pozdrawiam serdecznie!


Nie kupuj Vaillanta ja mam piec około 7 lat Eco TEC pro, ogrzewa kondygnację w domku 65 m2 i ciepła woda. Co roku trzeba robić serwis koszt prawie 400zł. Vaillant udziela koncesji na serwis tylko wybranym więc nie ma konkurencji i trzeba korzystać z serwisu firmowego bo inni nie mają dostępu do części a przy każdym okresowym sersie trzeba wymieniać uszczelkę. Przechodząc do awarii po trzech latach padła płyta główna kiedy przez półtora roku mieszkanie stało puste i w zimie pic utrzymywał temperaturę 10 stopni, koszt 1000 zł plus robocizna i serwis około 500zł. Obecnie padła pompa koszt z serwisem i diagnozą prawie 1600zł. Serwisant bez ogródek powiedział że pompy były słabe i po kilku latach padają. Biorąc pod uwagę że kupuję się markę wiodącą, topową to jakaś PORAŻKA. Przez te kilka lat serwis i naprawy to prawie drugi piec!

stepol1
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 07 lut 2021, 16:53
Re: Pilne! Wybór kotła gazowego - termet czy vaillant?

autor: stepol1 » 20 lut 2021, 9:28

z Vissmanem Vitopend miałem dokładnie to samo. Element do naprawy płyty 15 zł. Ale ceny, które podałeś otrzymałem podobne.


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości

Gotowe projekty domów