Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: tureqt0 » 26 mar 2020, 18:51

Motyllia pisze:Właśnie jestem po wizycie w Sampre i jestem pod wrażeniem profesjonalnego podejścia do klienta. Zdecydowaliśmy się na zakup drzwi i okien aluminiowych firmy Aluhaus. Mają doskonałe parametry jak i nowoczesny design, już nie mogę się doczekać realizacji zamówienia i montażu. Dom nabierze kształtu to kolejny krok naszej budowy, która nabiera tępa.

A jaki model drzwi Aluhaus wybraliście Elite czy Tenvis? Poszukuję drzwi do domu pasywnego i zbytnio nie wiem, które bardziej by pasowały.

Motyllia
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2016, 17:58
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: Motyllia » 28 kwie 2020, 16:47

Tenvis w linii Groove - Talus. Wyglądają nieziemsko. Długo się zastanawiałam nad tak odważnym designem. W Sampre też byli trochę zaskoczeni :)

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: Lena80 » 19 maja 2020, 17:56

No wyglądają ciekawie. Podobnie ich model Prot. Podobna koncepcja frezowania. Ładne drzwi. Odwarzne. Robią na gościach wrażenie. Chociaż teraz to za dużo gości to się raczej nie ma.

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: tureqt0 » 30 cze 2020, 12:44

Po mału się to będzie zmieniało, mam nadzieję. Jakoś już mamy dość tego "bezgościa" :) A drzwi wyjątkowo ładne. Aluhaus ma w swojej ofercie całkiem niezłe modele. Od takich najzwyczajniejszych po takie właśnie odważne. Nie każdy potrafi polecić te modele dla odważnych niestety.

karolinaiwanska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:44
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: karolinaiwanska » 20 lip 2020, 9:40

tureqt0 pisze:Po mału się to będzie zmieniało, mam nadzieję. Jakoś już mamy dość tego "bezgościa" :) A drzwi wyjątkowo ładne. Aluhaus ma w swojej ofercie całkiem niezłe modele. Od takich najzwyczajniejszych po takie właśnie odważne. Nie każdy potrafi polecić te modele dla odważnych niestety.


Z tego co widziałam mają też drzwi Parmax. Dębowe. A to już górna półka. Oczywiście nie dla kazdego takie rozwiązanie, ale same drzwi warte "grzechu" ;)

kont77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2018, 8:53
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: kont77 » 19 sie 2020, 11:26

karolinaiwanska pisze:
tureqt0 pisze:Po mału się to będzie zmieniało, mam nadzieję. Jakoś już mamy dość tego "bezgościa" :) A drzwi wyjątkowo ładne. Aluhaus ma w swojej ofercie całkiem niezłe modele. Od takich najzwyczajniejszych po takie właśnie odważne. Nie każdy potrafi polecić te modele dla odważnych niestety.


Z tego co widziałam mają też drzwi Parmax. Dębowe. A to już górna półka. Oczywiście nie dla kazdego takie rozwiązanie, ale same drzwi warte "grzechu" ;)


Parmax fajne. Widać że to górna półka. Też cena nie należy do najniższych. W końcu to dębowe drzwi, wiec swoje musza kosztować. Takie wytrzymają dużo więcej niż te tradycyjne. No i ten wygląd :)

swen
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 58
Rejestracja: 23 mar 2017, 19:38
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: swen » 26 sie 2020, 19:16

Sampre mogę polecić ;) Zamawiałem tam okna z 2 lata temu. Wybrałem model winergetic premium z Oknoplast, za ich radą i dobrze, że posłuchałem sprzedawców. Jestem zadowolony.

matski
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 26 sie 2020, 10:42
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: matski » 28 sie 2020, 12:40

JA wstawiłem u siebie okna i drzwi Jawo i jestem bardzo zadowolony. Dobre materiały, solidne wykonanie, szczerze polecam.

karolinaiwanska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:44
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: karolinaiwanska » 23 wrz 2020, 8:55

kont77 pisze:
karolinaiwanska pisze:
Z tego co widziałam mają też drzwi Parmax. Dębowe. A to już górna półka. Oczywiście nie dla kazdego takie rozwiązanie, ale same drzwi warte "grzechu" ;)


Parmax fajne. Widać że to górna półka. Też cena nie należy do najniższych. W końcu to dębowe drzwi, wiec swoje musza kosztować. Takie wytrzymają dużo więcej niż te tradycyjne. No i ten wygląd :)


I dość niecodzienne. Raczej nie jest to rozwiązanie spotykane na każdym kroku, więc można tak się też wyróżnić. A jakość na pewno się odwdzięczy. Czasami lepiej zaufać i kupić trochę droższy produkt. Na dłużej wystarczy, dłużej będziemy mogli cieszyć się bezawaryjną pracą.

kont77
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 12 mar 2018, 8:53
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: kont77 » 21 paź 2020, 9:36

No jest to coś innego. Jak jest klient który ceni jakość to z chęcią wybierze rozwiązanie z pełnego dębu. Wytrzymałość i jakość wykonania robią wrażenie. To na pewno nie to samo co drzwi Aluhausa. Chociaż sam nie mam nic przeciwko im. Po prostu to produkt dla innego klienta. Oba dobre i sprawdzają się w swoich rozwiązaniach.

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: tureqt0 » 07 lis 2020, 18:08

kont77 pisze:No jest to coś innego. Jak jest klient który ceni jakość to z chęcią wybierze rozwiązanie z pełnego dębu. Wytrzymałość i jakość wykonania robią wrażenie. To na pewno nie to samo co drzwi Aluhausa. Chociaż sam nie mam nic przeciwko im. Po prostu to produkt dla innego klienta. Oba dobre i sprawdzają się w swoich rozwiązaniach.


Osobiście miałbym duży dylemat. Aluminium fajna sprawa ale te Parmax to całkiem inna półka. Dębowe a więc najwyższa jakość drewna.Fajnie że w Sapmre jest taki wybór. Na każda kieszeń i możliwości. No i pod styl domu. Bo jednak te dębowe też nie będą do każdego pasować. Już pomijając ich cenę ;)

Motyllia
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 gru 2016, 17:58
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: Motyllia » 17 gru 2020, 10:02

Dokładnie, każdy wybiera to co mu się podoba i co jest na jego kieszeń. Wybór maja znakomity, a ja swoich aluminiowych nie zamieniłabym na inne :)

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: tureqt0 » 25 sty 2021, 14:45

Motyllia pisze:Dokładnie, każdy wybiera to co mu się podoba i co jest na jego kieszeń. Wybór maja znakomity, a ja swoich aluminiowych nie zamieniłabym na inne :)


Wiesz, jeszcze ważne parametry. W każdym razie dla mnie. Raczej nie wybierałbym tylko z punktu widzenia wyglądu. Jednak okna to nie tylko mają wyglądać ale istotne są ich parametry, to jak wygłuszają i jak chronią przed zimnem. Więc ważne jest jak Ci przedstawiciel doradzi pod względem parametrów.

adamsstankowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2021, 9:44
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: adamsstankowski » 31 sty 2021, 9:47

A czemu idziesz konkretnie w Bydgoszcz. Masz przecież całą Polskę. Zgłoś się do producenta, polecam cawit i skontaktują Cię z partnerem i porównasz ceny. Zajmują się stolarką aluminiową. Polecam bo mam okna od nich.

karolinaiwanska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:44
Re: Sampre Bydgoszcz !!! oknoplast Bydgoszcz !!! opinie, informa

autor: karolinaiwanska » 16 lut 2021, 17:43

No przecież i Oknoplast i Aluhaus to raczej krajowi producenci a nie tylko robiący w Bydgoszczy :) No i chyba marka bardziej znana niż to co wymieniasz. A Sampre to ich lokalny przedstawiciel, więc jak komuś jest blisko do Bydgoszczy to ma szukać w innym mieście?


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 24 gości

Gotowe projekty domów