montowanie okien

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

stamic
montowanie okien

autor: stamic » 14 wrz 2005, 22:02

Witam!
Mam postawiony dom w stanie surowym z cegły ceramicznej porotherm grubości 30cm.Mury będą ocieplane styropianem ale dopiero w przyszłym roku.Chciałbym tego sezonu zamontowac jeszcze okna i drzwi.Mam takie pytanie.W jakiej odległosci od lica muru mam zamontowac okna?Prosiłbym o fachową poradę.Z góry dziekuje
Pozdrawiam!

Dokładny Roman

autor: Dokładny Roman » 08 paź 2005, 20:10

Powinien Pan skontaktować się z firmą illbruck. jest to firma zajmująca się nie tylko montażem okien, ale również kwestią wyliczeń oraz planów związanych z montażem. Na pewno Panu pomogą. Sam wiem - bo skorzystałem. Porada jest bezpłatna - a ile później radości...


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 57 gości

Gotowe projekty domów