"Tados Firek" Fabryka Okien i Drzwi

Asortyment okien i drzwi jest tak duży, że wybór jest naprawdę trudny. Do tego montaż, konserwacja, czasem naprawy. Z tego działu możesz dowiedzieć się czym różnią się poszczególne typy i modele, jak wybrać odpowiednie okna i drzwi do Twojego domu i mieszkania, jak je prawidłowo osadzić, konserwować i co robić jeśli pojawią się jakieś problemy.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

SylBal
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2021, 18:07
"Tados Firek" Fabryka Okien i Drzwi

autor: SylBal » 05 lut 2021, 18:13


SylBal
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 lut 2021, 18:07
"Tados Firek" Fabryka Okien i Drzwi

autor: SylBal » 05 lut 2021, 18:13

Firma usuwa komentarze na google. Wystawiłam 1 gwiazdkę po czym dostałam telefon z żądaniem usunięcia komentarza . Dostałam rowniez oficjalne pismo w tej samej sprawie . Jestem osadzona o kłamstwo . Sprzedano drzwi z elekreozaczepem ktorego nie potrafili zamontować klamka zaklejona tylko jakas taśma . Drzwi od kotłowni robione na wymiar za duże na sile wstawione podczas nieobecności teraz według firmy wina wylewki ( mierzyli po wylewkach ) porysowane okna . Pretensjie do nas o to ze dopiero teraz wystawiamy opinie . Poprostu brak słów. Bardzo przestrzegam przed tą firma . U kolegi rowniez nie dokończyli montażu rolet ponieważ nie potrafią musiał na własną rękę dokończyć montaż .


Wróć do „Okna i drzwi”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości

Gotowe projekty domów