Który deweloper jest najlepszy?

Zakup mieszkania jest poważną inwestycją, często na długie lata. Dlatego dobrze jest sprawdzić, czy deweloper, od którego chcemy je kupić jest rzetelny, a budowane przez niego mieszkania ? funkcjonalne i dobrze wykonane. W tym dziale możesz poznać opinie na temat różnych deweloperów.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

draczek
Aktywny
Aktywny
Posty: 158
Rejestracja: 03 lut 2016, 8:28
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: draczek » 02 lut 2021, 9:37

Moim zdaniem najlepszy jest deweloper Atal, ma doświadczenie, stabilną pozycję finansową, jest od dawna znany na rynku nieruchomości, a to nie jedyne atuty tej firmy

bruno9
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 02 lip 2020, 11:07
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: bruno9 » 22 lut 2021, 13:20

Który deweloper jest najlepszy? Oczywiście, że szymichowski! Buduje luksusowe apartamentowce w Pruszczu Gdańskim. Będę tam mieszkał za 6 miesięcy. Będzie wspaniale

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Domores » 23 lut 2021, 14:42

Nie zawsze ten co buduje drogie atrakcyjne apartamenty jest najlepszy :) Tu wyznacznikiem jest jakość ich wykonania, a to nie zawsze idzie w parze z ceną.

Aleksander123
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2020, 10:41
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: Aleksander123 » 22 mar 2021, 16:46

Dla mnie oczywistym jest, że za jakość trzeba zapłacić. To prawda, że spora część firm developerskich oferuje wysoką cenę i niską jakość. Rynek jednak jest pełen apartamentów w super jakości. Dla mnie super jakość to też dobrze zaprojektowane i wykończone części wspólne. Od jakiegoś czasu cieszę się apartamentem w Porcie Praskim. Dostałem jakość adekwatną do ceny.

jerzy1306
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 19 mar 2021, 13:52
Re: Który deweloper jest najlepszy?

autor: jerzy1306 » 24 mar 2021, 8:56

Ja skorzystałem z oferty dewelopera. Byłem ślepo zapatrzony na inne mieszkanie z tej okolicy, ale żona prosiła o sprawdzenie alternatyw. Całe szczęście, że ją posłuchałem, bo bym się nieźle przejechał. Nie zawsze na forach są specjaliści z danej dziedziny i przy ważnych wyborach warto udać się do profesjonalisty i skorzystać z jego doświadczenia.


Wróć do „Opinie o deweloperach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów