Zieleniewicz. Sklep elektroniczno - elektryczny. Filia

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

loko1978a
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2021, 21:58
Zieleniewicz. Sklep elektroniczno - elektryczny. Filia

autor: loko1978a » 01 lut 2021, 23:22

Elektryczne Artykuły, Urządzenia - Detal Zieleniewicz. Sklep elektroniczno - elektryczny. Filia >>

loko1978a
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 01 lut 2021, 21:58
Zieleniewicz. Sklep elektroniczno - elektryczny. Filia

autor: loko1978a » 01 lut 2021, 23:22

Gwarancja i rękojmia dla sprzedawców w tym sklepie nic nie oznacza. Okazało się, że towar zakupiony w tym sklepie jest najprawdopodobniej uszkodzony. Testowany był przeze mnie na 3 różnych komputerach i 3 różnych konfiguracjach. Po kilku godzinach dałem za wygraną i stwierdziłem, że zakup jest uszkodzony. Z zawodu jestem inż. informatykiem wiec jakieś pojęcie o komputerach mam. Przy próbie zwrotu oznajmiono mi, że sprzedawca może, ale nie musi przyjąć uszkodzony towar. Sprzedawca stwierdził, że kupujący ma prawo zwrócić towar tylko tego samego dnia, w którym go kupił. Zakupu dokonałem w sobotę, następnie straciłem kilka ładnych godzin na testy. Moja praca jest związana z wyjazdami. Wyjazd w poniedziałek rano i powrót w piątek wieczorem. Próbowałem zwrócić uszkodzony towar w kolejną sobotę. Sprzedawca powiedział, że jest już za późno i nie interesuje go, że w tygodniu nie było mnie w mieście. Przy okazji dowiedziałem się od pana sprzedawcy, że jest dużo osób, które próbują zwrócić zakupiony towar. Myślę że większość z tych osób przy niedrogim zakupie daje sobie spokój i odpuszcza.

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: Zieleniewicz. Sklep elektroniczno - elektryczny. Filia

autor: emeraldlady » 03 maja 2021, 23:20

Sklep wydaje się być dobrym biznesem, choć ostatnio chyba kuleją ze względu na pandemię.
Ważna jest logistyka i magazynowanie towarów. Nie zawsze jest to łatwe i nie zawsze mamy do dyspozycji dużo miejsca, a to wpływa na późniejsze warunki przebywania asortymentu i jego przewiezienia.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 202 gości

Gotowe projekty domów