Ocieplenie ściany wewnętrznej

Rady i opinie na temat ocieplenia domu. Jaką wełnę mineralną wybrać? Jak i czym ocieplić dom? Informacje na temat ocieplenia i materiałów do tego używanych znajdziesz w tym dziale.

Moderator: ROCKWOOL POLSKA

Arkadiusz1980
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2021, 12:22
Ocieplenie ściany wewnętrznej

autor: Arkadiusz1980 » 28 sty 2021, 12:47

Witam. Zaczynam mały remont pokoju i nie wiem czy dobrze zrobię więc potrzebuje rady eksperta. Mam do izolacji trzy sciany.. jedna zewnętrzna z oknem od wschodu, jedna prawie cała wewnątrz innym pomieszczeniem bez metra który jest zewnetrzny ,trzecia wewnetrzna z innym pomieszczeniem oraz sufit. Nadmieniam że będę to robił od wewnątrz i mam taki plan...sciany że względu na wielkość pokoju chciałem zrobić na profilach metalowych plus do tego welna mineralna 5 cm plus folia paroszczelna plus plyta karton gips. Czy jestem w stanie zlikwidować wilgoć która jest na dole scian? Pomieszczenia obok są nie ogrzewane i jest straszna różnica temperatur

Gość10463
Re: Ocieplenie ściany wewnętrznej

autor: Gość10463 » 31 sty 2021, 11:22

Mam kolegę który sąsiaduje jedną ścianą do starego budynku, ściana była zimna i mokra. Nie miał możliwości odizolowania jej gdyż należy do kogoś kto nie interesuje się budynkiem. Podsunąłem mu rok temu w lutym, pomysł odizolowania całej ściany proszkiem sferycznym microthermic. Pomalował ścianę dwukrotnie i po paru miesiącach problem ustąpił. Sceptycznie podchodził do tego rozwiązania ale teraz nie żałuje. Koszt jaki poniósł to bagatela 100 zł na całość prac wraz z proszkiem farbą i robocizną swoją


Wróć do „Ocieplenie skalną wełną mineralną”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów