Piece gazowa – jaka firma

Dowiedz się wszystkiego o instalacjach gazowych, które zagwarantują Ci bezpieczne i przyjazne mieszkanie. Wybierz odpowiedni piec gazowy - funkcjonalny i praktyczny.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Piece gazowa – jaka firma

autor: Pawlak88 » 30 wrz 2020, 5:46

Szukam firmy, która wykonuje instalacje w zakresie ogrzewania. Najlepiej kogoś z doświadczeniem, który będzie też w stanie coś sensownego podpowiedzieć jeśli chodzi o wybór takiej instalacji. Chce wykonać ogrzewanie, ale nie wiem do końca na jaką metodę się zdecydować, co u mnie będzie się najlepiej sprawdzało. Więc jak ktoś zna jakiegoś wykonawcę, który będzie godny polecenia to chętnie skorzystam.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Piece gazowa – jaka firma

autor: Kasprowicz » 16 paź 2020, 7:27

Zdecydowanie jeśli chodzi o instalacje nowoczesne, wykorzystujące kompleksowo możliwości pieców gazowych to warto też mieć kogoś kto odpowiednio ten rynek zna i takie rozwiązania będzie w stanie zaproponować. W tym względzie między innymi firma Team Instal, która robi instalacje z piecami gazowymi może być dobrym kierunkiem więc warto się z nimi kontaktować i porozmawiać o zrobieniu takiej instalacji.

Konsultant Viessmann
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Piece gazowa – jaka firma

autor: Konsultant Viessmann » 19 paź 2020, 14:06

Ja zachęcam do skorzystania z naszej Sieci Sprzedaży. Można wpisać kod pocztowy lub adres i znaleźć naszą firmę partnerską działającą w Pana regionie. Doradztwo jest bezpłatne, indywidualne i niezobowiązujące.

Sieć sprzedaży znajduje się na naszej oficjalnej stronie internetowej.

Dodam, że do końca października obowiązuje promocja na nasze kotły gazowe Vitodens 100W, dzięki której można zaoszczędzić do 1000 zł.

Konsultant Viessmann
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 672
Rejestracja: 25 paź 2015, 9:14
Re: Piece gazowa – jaka firma

autor: Konsultant Viessmann » 29 sty 2021, 15:48

Zachęcam do skorzystania z naszej najnowszej promocji, która obejmuje:
– gazowy, wiszący kocioł kondensacyjny Vitodens 100-W (6,5 do 35 kW),
– podgrzewacz c.w.u. Vitocell 100-W o pojemności: 100, 120 i 150 litrów,
– elektroniczny termostat pokojowy PSOP, z programem dziennym i tygodniowym.
Promocja trwa tylko do 31.03.2021 roku!
Po szczegóły zapraszam na naszą stronę internetową

wito.1567.kato78
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 25 maja 2023, 13:50
Re: Piece gazowa – jaka firma

autor: wito.1567.kato78 » 25 maja 2023, 13:59

Ze swojej strony mogę polecić De dietrich, mam ich piec od chyba już 5 lat i na prawdę - zero problemów z ręką na sercu. Serwis jak co mam blisko, też się tym kierowałem przy wyborze, ale odpukać, jeszcze nie korzystałem.


Wróć do „Instalacje gazowe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Gotowe projekty domów

cron