Kolor elewacji?

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

damianwalczak87
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 28 sty 2021, 20:33
Kolor elewacji?

autor: damianwalczak87 » 28 sty 2021, 20:35

Witam, jestem na etapie wyboru koloru elewacji swojego domu. Okna i drzwi wejściowe kolor złoty dąb. Ogrodzenie modułowe szary/grafit.

Myślę że biel jest w modzie, czy grałoby to ze sobą? I pytanie odnośnie deski elewacyjnej przy oknach w kolorze złoty dąb, czy deska w tym samym kolorze byłaby ok?

Kasia78
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 16 kwie 2021, 11:19
Re: Kolor elewacji?

autor: Kasia78 » 16 kwie 2021, 11:34

Kolorystycznie brzmi to całkiem okey, ważne żeby ta farba była naprawdę dobrej jakości bo lepiej zrobić coś raz i porządnie i mieć z głowy. Ja na elewacji mam Sigma Couting Siloxan Topcoat i jakościowo jest naprawdę spoko.

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Kolor elewacji?

autor: Baks » 30 sie 2022, 8:34

Biel pasuje do wszystkiego, także połączenie na pewno będzie okej.

oe_foveotech
Aktywny
Aktywny
Posty: 197
Rejestracja: 13 lis 2014, 14:47
Re: Kolor elewacji?

autor: oe_foveotech » 31 sie 2022, 15:47

Szanowni Państwo,
kolor elewacji powinien być dopasowany do kolorystyki elementów konstrukcyjnych domów, w tym dachu, okien, drzwi oraz balustrad. Do malowania elewacji rekomenduję wybór farby silikonowej Foveo-Tech FN30. Farba może być aplikowana na różnego rodzaju tynki, jest wydajna, przyczepna do podłoża. Tworzy powłokę zabezpieczającą fasadę przed utratą koloru, zabrudzeniami, pyłem, kurzem oraz rozwojem alg. Zapewnia również paroprzepuszczalność powłoki. 


Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

Gotowe projekty domów