Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

TopProduct
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 23 maja 2018, 11:21
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: TopProduct » 26 mar 2019, 10:39

Moim zdaniem warto, ponieważ nawilżacz powietrza sprawdza się w każdym przypadku, w szczególności teraz zimą kiedy zdecydowanie rzadziej uchylamy okno. Jaki budżet posiadasz na jego zakup?

olapolak90
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:14
Lokalizacja: Łowicz
Kontaktowanie:
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: olapolak90 » 12 wrz 2019, 11:53

w moim przypadku idealnie sprawdza się takie urządzenie oczyszczacz powietrza Daikin MCK 75 J z funkcją nawilżania wentsystem - nie dość, że nawilża pomieszczenie to jeszcze niweluje wszystkie alergeny i kurz :)

Agata Dębińska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 89
Rejestracja: 15 mar 2018, 15:34
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Agata Dębińska » 30 gru 2019, 13:40

Nawilżacz powietrza to dobre rozwiązanie w zimie, gdy powietrze w pomieszczeniach jest suche. Ja mam nawilżacz z funkcją aromaterapi, więc poza nawilżonym powietrzem mogę się cieszyć także ładnym zapachem. Polecam zajrzeć na stronę Air Naturel. Mają duży wybór produktów, dobrych jakościowo i w fajnych cenach.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: ArkadiuszKrol » 06 sty 2020, 12:33

A możecie polecić coś do 100-200 zł?

Mieńko
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 sty 2020, 15:21
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Mieńko » 30 sty 2020, 15:26

Jak najbardziej się sprawdza jeśli tylko jest dobry ;)

arekcebul
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 65
Rejestracja: 28 lis 2016, 10:33
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: arekcebul » 23 lut 2020, 15:00

Do nowego domu kupiliśmy Roombę i7+ ze stacją clean base, oczyszczacz i nawilżacz powietrza i w domu dużo lepiej się oddycha. Dzieciaki mają alergię na roztocza i pyłki i cały rok chodziły z katarem, a teraz czują się dużo lepiej i powoli odstawiamy leki.

stix
Aktywny
Aktywny
Posty: 280
Rejestracja: 21 gru 2011, 18:30
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: stix » 24 lut 2020, 20:53

jeśli robisz pomiary i wychodzi że pomieszczenie wymaga nawilżania to wtedy tak. inaczej to zbędny bajer. takie mamy przeświadczenie że zimą jak kaloryfery grzeją to od razu trzeba nawilżać a to wcale nieprawda. lepiej te pieniądze zainwestować w oczyszczacz powietrza np. Coway by bronić się przed smogiem i innymi zanieczyszczeniami

wikwol
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 22 sty 2021, 18:18
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: wikwol » 22 sty 2021, 22:05

Ja posiadam ten nawilżacz powietrza od firmy aromatly i jestem bardzo zadowolony z zakupu. Naprawdę polecam!!! :D

offka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2021, 10:39
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: offka89 » 31 mar 2021, 10:45

Mam oczyszczacz powietrza Pure A9 od Electroluxa, świetny sprzęt, cicho pracuje, działa na dużej powierzchni, w dużym mieście przy zanieczyszczeniach to obowiązkowy sprzęt.

speeker
lubie spamować
Posty: 127
Rejestracja: 13 cze 2009, 22:46
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: speeker » 06 maja 2021, 11:23

O tak, zdecydowanie się sprawdza, szczególnie, jak jest okres grzewczy to nawilżacz powietrza jest zbawienny. Ja jak go nie miałam to się budziłam z tak wysuszonymi śluzówkami, że czułam się jakbym miała piasek w nosie. A w jak jest odpowiednio nawilżone to śpi i przede wszystkim oddycha się lepiej.

Jola11
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 cze 2021, 10:34
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Jola11 » 15 cze 2021, 10:39

offka89 pisze:Mam oczyszczacz powietrza Pure A9 od Electroluxa, świetny sprzęt, cicho pracuje, działa na dużej powierzchni, w dużym mieście przy zanieczyszczeniach to obowiązkowy sprzęt.

Też zdecydowałam się na zakup tego sprzętu i nie żałuję. Jestem alergiczką i oczyszczacz bardzo mi pomaga. Ponad to jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze.

martka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 22 sie 2021, 19:08
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: martka89 » 23 sie 2021, 21:04

U mnie też oczyszczacz to obowiązek, w dużym mieście nie ma życia, Pure A9 działa fajnie, cicho, niewyczuwalny dla zwierząt.

maciejos
Aktywny
Aktywny
Posty: 154
Rejestracja: 16 paź 2014, 10:00
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: maciejos » 01 wrz 2021, 11:28

Ja też zastanawiałem się jaki nawilżacz powietrza wybrać, aby był dobry dla mnie i dla mojej rodziny. Z nastaniem sezonu jesienno-zimowego, kiedy włączamy ogrzewanie albo podczas letnich upałów, powietrze w mieszkaniu mamy wyjątkowo suche. Taki spadek wilgotności powietrza sprawiał nam dyskomfort oraz problemy zdrowotne. Dlatego wybrałem odpowiedni nawilżacz powietrza i teraz żyjemy Obrazek

Domores
Aktywny
Aktywny
Posty: 221
Rejestracja: 14 cze 2018, 22:03
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Domores » 01 wrz 2021, 14:10

Tyko że ten nawilżacz ze zdjęci sprawdzi się w pomieszczeniu 2x1m. W normalnym pokoju np. 3x3m nie da rady i nie nawilży powietrza.

W okresie letnim przynajmniej w tym roku powietrze było bardzo wilgotne nawet przy sporych upałach. W zimie najlepiej kupić większy automatyczny nawilżacz na którym ustawimy sobie względną wilgotność.

Feliks86
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2021, 7:19
Re: Nawilżacz powietrza - czy to faktycznie sprawdza się?

autor: Feliks86 » 02 wrz 2021, 7:28

Nawilżacze powietrza świetnie się sprawdzają. Osobiście polecam kupić te elektryczne niż jednorazowe.


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Gotowe projekty domów