Miejski rower damski

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

nieZadlużony
Aktywny
Aktywny
Posty: 133
Rejestracja: 30 maja 2016, 9:22
Re: Miejski rower damski

autor: nieZadlużony » 01 sie 2019, 0:11

Kupiłem mojej żonie rower damski i był to bardzo udany zakup. Nazywa się on Dawstar Moly 26. Poleciła nam go przyjaciółka, która trenuje kolarstwo bo widziała jego recenzje na pewnym portalu rowerowym. Nie jest drogi, a żonie jazda sprawia dużo frajdy :D Jeśli chcecie wiedzieć więcej śmiało pytajcie :>

kitti32
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 45
Rejestracja: 10 kwie 2019, 11:58
Re: Miejski rower damski

autor: kitti32 » 29 wrz 2019, 15:57

Jak lubicie jazdę na rowerze to zobaczcie sobie portale z wyposażeniem na każdą wyprawę :) Jest na nich spory wybór różnych części i akcesorii rowerowych. Jeżeli dawno nie jeździliście to też warto tam zerknac w celu dobrego wyposażeniu roweru ;).

magkob
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 43
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:59
Re: Miejski rower damski

autor: magkob » 02 paź 2019, 12:25

ja mam taką strarą Holenderską Damkę i jest świetnia :) w zeszłym roku cała przeszła generalny remont w tym również zmianę koloru dlatego obecnie nikt nie ma drugiej takiej jak ja :) serdeczenie polecam takie rowery są tanie, więc nie ma strachu przed złodziejami a komfort z jazdy jest naprawdę wspaniały :)

bikeoeasy
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2021, 23:38
Re: Miejski rower damski

autor: bikeoeasy » 17 sty 2021, 2:24

Bez rzeczy takiej jak uchwyt rowerowy na telefon wypad rowerowy nigdy nie będzie udany. Zawsze należy dbać o tego typu rzeczy bo potem można się łatwo zgubić.

maciekdzi
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 17 sty 2021, 14:22
Re: Miejski rower damski

autor: maciekdzi » 17 sty 2021, 15:45

Może ktoś polecić jakiś fajny rower dla kobiety? Szukam czegoś do 1000zł :)

czarrek
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 15 cze 2020, 21:33
Re: Miejski rower damski

autor: czarrek » 23 lis 2021, 21:50

maciekdzi pisze:Może ktoś polecić jakiś fajny rower dla kobiety? Szukam czegoś do 1000zł :)


Możesz mieć problem z kupieniem porządnego roweru damskiego w tej cenie. Zobacz na dowolny sklep jakie tam mają ceny, wszystko powyżej 2000 zł.

JaroDaro1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 12 kwie 2023, 8:03
Re: Miejski rower damski

autor: JaroDaro1 » 12 kwie 2023, 8:08

maciekdzi pisze:Może ktoś polecić jakiś fajny rower dla kobiety? Szukam czegoś do 1000zł :)


Myślę że najlepsze rowery damskie do 1000 zł znajdziesz w iwobike.
Wydaje mi się jednak że 1000 zł to może być za mało, na twoim miejscu zainwestowałbym trochę więcej aby się nikomu nie rozleciał. :roll:

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Miejski rower damski

autor: wazer » 19 sty 2024, 11:36

Polecicie bardziej do miasta hulajnogę elektryczna czy rower elektryczny?

I jakie sa zasady jazdy hulajnogą?

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Miejski rower damski

autor: Kayac » 19 sty 2024, 12:49

Hmm - nie ma chodnika to jedziesz ulicą tak jak rower. Nie wiem kto wymyślił jakiś zakaz (oczywiście nie jeździsz po ekspresowych i autostradach), ktoś wyłapał za to mandat? Co za bzdura! Chodzi o to żeby przy ograniczeniu 30 nakazać jazdę ulicą a nie chodnikiem z pieszymi, myślę za taka byla intencja tego przepisu. Nie ma zakazu jazdy po ulicy, hulajnoga byłaby chyba jedynym pojazdem objętym takim bzdurnym zakazem.

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Miejski rower damski

autor: wazer » 29 sty 2024, 13:24

A polecicie jakiś mtb na zawody?

Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Re: Miejski rower damski

autor: budek11 » 30 sty 2024, 6:51

Co byś nie uznał za dobry sprzęt i super ofertę cenową musisz to miec na uwadze, że jazda w maratonach to jazda na full i tu należy bardzo mocno patrzeć na ceny części i czy serwis podoła co 2 tygodnie naprawiać rower i w jakich kosztach. Fulla xc kupując masz frajde na gorskich wertepach patrz maratony górskie-np. Liga świętokrzyska. Albo harta na mazowie. To przykłady.

emsti
Aktywny
Aktywny
Posty: 236
Rejestracja: 02 sty 2016, 10:37
Re: Miejski rower damski

autor: emsti » 08 lut 2024, 12:16

Chcąc kupić używkę musisz się choć trochę znać żeby ocenić czy rower nie jest gruzem i cena nie jest zbyt zawyżona w porównaniu do osprzętu. Jesli chcesz amortyzator to tylko powietrzny tańsze sprężynowe nie mają sensu ciężkie i nic nie dają poza tym amor to serwis i koszty chyba że robisz sam.

Od siebie polecam trochę dołożyć i zastanowić się nad rowerem trekkingowym elektrycznym:
https://www.fischer-ebike.pl/produkty/e ... ng,2,15375

Jak od Fischer. Da radę w wielu róznych warunkach.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

Gotowe projekty domów