Kuchnia gotowa czy na wymiar?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: Kasprowicz » 04 sty 2021, 14:20

Kuchnia gotowa czy na wymiar? Jak sądzicie, która opcja będzie lepszym wyborem? Nie do końca wiem, na co się zdecydować, a chciałbym w końcu zamknąć remont mieszkania. Fajnie gdybyście polecili mi jakąś firmę bądź sklep z Wielkopolski, ale nie jest to konieczny warunek. Będę mega wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: Maciuszek87 » 15 sty 2021, 11:27

Jeśli planujesz pod wymiar kuchnie to mogę polecić pracownie mebli ZOV. Zarówno ja w mieszkaniu, rodzice w domu i siostra mamy kuchnie od nich i jesteśmy bardzo zadowoleni. Świetne wykonanie, estetyka perfekcyjna i wszystko idealnie przygotowane pod wymiar. Kuchnia, z której rzeczywiście jesteśmy zadowoleni.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Kuchnia gotowa czy na wymiar?

autor: cirrus » 19 sty 2021, 11:14

Gotowe kuchnie na pewno są tańsze, ale jednak te na wymiar są przeważnie lepszej jakości, no i przynajmniej będziesz mieć dokładnie dopasowaną kuchnię, bez większych kombinacji.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości

Gotowe projekty domów