Jakie firmy polecacie jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Jakie firmy polecacie jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar?

autor: Kasprowicz » 04 sty 2021, 13:55

Jakie firmy polecacie jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar? Szukam dobrych jakościowo produktów, a także takich propozycji, które nie będą wiązały się z długim terminem realizacji. Niestety w nie umeblowanym pomieszczeniu nie mogę dużo zdziałać, wobec czego zdecydowanie zależy mi na czasie. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam:).

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Jakie firmy polecacie jeżeli chodzi o kuchnie na wymiar?

autor: Maciuszek87 » 15 sty 2021, 11:02

Jak dla mnie kuchnia na wymiar to idealna opcja, zarówno do typowe, jak nawet bardzo kiepsko „ustawnego” mieszkania. W ubiegłym roku zdecydowałam się na zakup w ZOV Kuchnie i to była jedna z lepszych decyzji jeżeli chodzi o zakup mebli. Całość wykonana z największą dbałością o szczegóły. Duża powierzchnia robocza na blatach, mówiąc krótko- rewelacja :).


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości

Gotowe projekty domów