Leczenie zaćmy

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

walery p
Aktywny
Aktywny
Posty: 166
Rejestracja: 20 maja 2016, 11:21
Leczenie zaćmy

autor: walery p » 17 lip 2018, 12:47

W ramach ustawy o leczeniu transgranicznym, Polacy mogą wyjeżdżać do Czech i poddawać się operacjom usuwania zaćmy w ramach NFZ. Wystarczy wejść na stronę kliniki PROVISUS: http://lepiejzobacz.cz/ , która wykonała ponad 30 000 takich operacji dla Polaków. Bez ukrytych kosztów, pośredników, a pacjent ma zapewnioną fachową opiekę i polskie standardy leczenia. Co sądzicie?

mirondbs
Aktywny
Aktywny
Posty: 126
Rejestracja: 23 cze 2016, 14:17
Kontaktowanie:
Re: Leczenie zaćmy

autor: mirondbs » 26 lip 2018, 11:11

Moim zdaniem to świetna opcja. Szkoda, ze jak w normalnym, cywilizowanym kraju nie możemy przejść takiej operacji u siebie. Wiem że sporo jest tych szpitali w Czechach, które przyjmują Polaków, ja osobiście mam doświadczenie w One Day Clinic i jest ono bardzo pozytywne. :)

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Leczenie zaćmy

autor: jacekmogliwia » 29 paź 2018, 10:34

Nie znam tego sposobu - naprawdę skuteczny?

ninko77k
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 21 lut 2020, 12:27
Re: Leczenie zaćmy

autor: ninko77k » 10 sty 2021, 12:17

Operacja zaćmy jest bardzo skutecznym sposobem na pozbycie się jej. Zdecydowanie tu polecam kontakt z dobrym specjalistą, który przeprowadzi diagnostykę i zaproponuje najlepsze metody leczenia


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów