Gruntowny remont stolarni

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

GismO
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 08 sty 2021, 11:31
Gruntowny remont stolarni

autor: GismO » 08 sty 2021, 12:26

Dzień dobry,

jako że to mój pierwszy post tutaj to na początek witam wszystkich :)

Mam taką sytuację że posiadam pomieszczenie w którym była kiedyś stolarnia, chciałbym to powoli zaadoptować na pomieszczenie mieszkalne jednak wiem że dużo bracy przede mną :)

W związku z tym mam kilka pytań:

1. Podłoga jest z cegły wyłożonej na ziemi, musze zrobić nową posadzkę - jak mam się do tego zabrać ? wiem że trzeba na pewno wyrzucić cegły, potem chyba piasek, folia, styropian i wylewka... ?

2. Mam też konstrukcje dachu pod kątem ok 15 stopni, chciałbym to ocieplić.
Pytanie w jaki sposób, czy mogę bezpośrednio dać wełnę na deski ?

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi..

Pozdrawiam,
Marek

emeraldlady
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 01 maja 2021, 11:53
Re: Gruntowny remont stolarni

autor: emeraldlady » 03 maja 2021, 23:47

Wiecie co moim zdaniem będzie miało z czasem coraz większe wzięcie? Konstrukcje stalowe! I to ma się tak samo do nowoczesnych budowli, jak i do stolarni, pomieszczeń gospodarczych czy samych domów. Dlatego też uważam, że dobrą opcją są konstrukcje stalowe. Małopolska wydaje się być obszarem, który jeszcze można spokojnie zagęścić różnymi budowlami, więc niby czemu nie? Ja sama zamierzam zbudować jakiś nowoczesny dom za kilka lat.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Gotowe projekty domów