Ozonowanie po remoncie

Wilgoć w domu to trudny, ale często spotykany przypadek, szczególnie w starszych budynkach. Jak się jej pozbyć? Co zrobić by mieszkać w suchym, zdrowym domu? Jakie są sposoby osuszania budynków i murów? W tym dziale znajdziesz podpowiedzi co robić, by pozbyć się wilgoci i jej skutków.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Re: Ozonowanie po remoncie

autor: Lena80 » 04 sty 2021, 19:41

Profesjonalne Ozonowanie ma też swą infolinię gdzie zawsze można dopytać o szczegóły cza zadać nurtujące nas pytania dotyczące tej usługi.

tureqt0
Aktywny
Aktywny
Posty: 137
Rejestracja: 27 lip 2017, 19:46
Re: Ozonowanie po remoncie

autor: tureqt0 » 01 lut 2021, 17:52

Lena80 pisze:Profesjonalne Ozonowanie ma też swą infolinię gdzie zawsze można dopytać o szczegóły cza zadać nurtujące nas pytania dotyczące tej usługi.


Dzwonię i dostaję pełnie informacji. Fajnie to wymyślili. Chyba jest to ewenement na skalę krajową. Nidzie nie widziałem żadnej firmy z tej branzy, która by miała infolinię na ten temat. I z takim podejściem. Ciekawe rozwiązanie.

karolinaiwanska
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 12 sie 2019, 12:44
Re: Ozonowanie po remoncie

autor: karolinaiwanska » 04 mar 2021, 21:02

I do tego mają ubezpieczenie na swoje usługi. Całkiem wysokie jak widziałam. No i Profesjonalne Ozonowanie, czy też PSG Polska teraz zasłynęli z tego raportu o brudnych miastach. Czytaliście?

AgnieszkaMichalska
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 kwie 2021, 18:39
Re: Ozonowanie po remoncie

autor: AgnieszkaMichalska » 09 kwie 2021, 18:42

Lena80 pisze:Profesjonalne Ozonowanie ma też swą infolinię gdzie zawsze można dopytać o szczegóły cza zadać nurtujące nas pytania dotyczące tej usługi.


A możesz podać tą infolinie. Nie znam tej firmy a mam pewną sprawę i z chęcią bym to skonsultowała z nimi. Właśnie chodzi o dezynfekcję gabinetu lekarskiego. Przypuszczam że mają wiedze na ten temat. Mam taką nadzieję.

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Re: Ozonowanie po remoncie

autor: Lena80 » 04 maja 2021, 21:00

AgnieszkaMichalska pisze:A możesz podać tą infolinie. Nie znam tej firmy a mam pewną sprawę i z chęcią bym to skonsultowała z nimi. Właśnie chodzi o dezynfekcję gabinetu lekarskiego. Przypuszczam że mają wiedze na ten temat. Mam taką nadzieję.


Bardzo proszę 510 977 940 z tego co pamiętam to działa od poniedziałku do piątku do 17.00


Wróć do „Osuszanie budynków - wilgoć i grzyb na ścianach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów