Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

frik34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 27 cze 2018, 12:54
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: frik34 » 09 gru 2019, 23:42

W zależności od tego co dany sklep będzie miał w swojej ofercie, wtedy też wyposażenie trzeba odpowiednie dobrać. W wielu niezbędne będą wagi, a takie lepiej najpierw sprawdzić gdzie i jakie są. Wtedy można wybrać najbardziej przydatny sprzęt i w najlepszej cenie.

konieczko66
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 38
Rejestracja: 12 gru 2015, 15:35
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: konieczko66 » 08 sty 2020, 10:12

Ja polecam sklep Spec-Pack gdzie mozna spokojnie zamówić w dobrych cenach wysokiej jakości opakowania takie jak :folia stretch, taśmy pakowe i bandujące, tektura falista, koperty bąbelkowe i kurierskie i wiele innych.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: BartekKowalski » 23 wrz 2020, 21:06

Ja zamówiłem lady sprzedażowe, regały metalowe i wyspy warzywne od firmy Iglootechnika. Po otrzymaniu koncesji planuję także zakup regałów alkoholowych. Wszystkie meble i urządzenia posiadają wysoką jakość oraz estetyczny wygląd.

MarekKed
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2017, 10:18
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: MarekKed » 04 sty 2021, 15:25

Ze swojej strony mogę polecić firmę Braverool, która posiada bogaty asortyment folii pakowych, folii stretch i innych produktów branży opakowaniowej, które w dobie pandemii są potrzebne przy sprzedaży wysyłkowej. Produkty bardzo dobrej jakości w dość atrakcyjnych cenach, głównie przy hurtowych zamówieniach.

Kasper88
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 gru 2020, 10:18
Re: Gdzie kupować wyposażenie sklepów?

autor: Kasper88 » 04 cze 2021, 18:20

Mnie ostatnio dość mocno zainteresowały oferty stojaków rowerowych i muszę przyznać, że szeroka gama produktów pozwoli dopasować odpowiedni model do indywidualnych potrzeb i charakteru otoczenia.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości

Gotowe projekty domów