Dobra firma od ogrzewania Poznań

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Dobra firma od ogrzewania Poznań

autor: Szydlak » 10 gru 2020, 13:23

Jesteście w stanie podpowiedzieć jakąś firmę z Wielkopolski, która wykonuje ogrzewania w domach? Zależy mi kompleksowo na ofercie, która będzie skierowana właśnie pod kątem moich potrzeb więc nie jestem jakoś nastawiony na jedna konkretną metodę ogrzewania więc dobrze jeśli ktoś z firmy będzie w stanie również coś na tym polu sensownego podpowiedzieć.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Dobra firma od ogrzewania Poznań

autor: Maciuszek87 » 30 gru 2020, 9:11

Ja chciałem się decydować na pompy ciepła, ale w sumie bardziej wiedziony czytanymi różnymi informacjami w sieci i dopiero po kontakcie z Team Instal nieco więcej na temat funkcjonowania ogrzewania udało mi się dowiedzieć i właściwie dzięki nim odszedłem od tego pomysłu na rzecz pieca gazowego. Według nich do mojego domu akurat pompy ciepła by się nie sprawdziły, brakowało też miejsca na taką instalację. Co do ogrzewania gazowego zrobione, funkcjonuje dobrze, technicznie z nim problemów nie mam.

Lena80
Aktywny
Aktywny
Posty: 120
Rejestracja: 09 lis 2016, 16:07
Re: Dobra firma od ogrzewania Poznań

autor: Lena80 » 30 gru 2020, 20:16

Ogrzewam dom panelami na podczerwień, a wykonywała je u mnie firma z Rokietnicy Eco Partner. Firma ta zajmuje się nie tylko montażem lecz również projektem instalacji oraz produkcją paneli więc mamy gwarancję dobrego polskiego produktu. Rachunki za na dobrym poziomie dla domowego budżetu i wynoszą mnie jakieś 200 zł miesięcznie (mieszkanie 50m2).


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości

Gotowe projekty domów