Montaż klimatyzacji Warszawa

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 13 paź 2017, 15:43

To są tanie (300-500$ w zależności od wydajności ) chińskie centrale do klimatyzacji. Czyli Afryka, południe Europu. Tam gdzie głównie chodzi klima i nie ma temperatur ujemnych. Ta centrala nie ma odprowadzenia wody, bo to robi klimatyzacja. Takie centrale sprzedają wszystkie firmy od klimatyzacji - Mitsubishi LG Toshiba Samsung ...
HVAC - najtańszy komfort.

Agat83
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 495
Rejestracja: 29 lis 2016, 12:44
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: Agat83 » 15 lis 2017, 14:17

Firma YogiCo w miejscowości Ząbki(obk. Warszawy), zapewni fachowe doradztwo przy doborze odpowiedniej pompy cieplnej, kompleksowe usługi montażowe, dostęp do najlepszych pomp ciepła na rynku, jak i fachowy serwis.

faleos
Aktywny
Aktywny
Posty: 140
Rejestracja: 27 wrz 2015, 21:48
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: faleos » 01 sty 2018, 18:02

Klimatyzacja taka czy inna to warto mieć namiar przede wszystkim do dobrej hurtowni wentylacyjnej. Tu proponuję zernknąć na a-tec.pl oni właśnie specjalizują się w dostarczaniu tego rodzaju rozwiązań. Bardzo różnorodna oferta dla montażystów, jak ktoś też się sam na tym zna to można wejść na stronę i wszystko sobie sprawdzić.

Gerfens
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 11 sty 2018, 9:36
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: Gerfens » 11 sty 2018, 9:39

U mnie klimatyzację montowała firma Raf-Mix - montaż klimatyzacji i wentylacji. Bardzo dobrze się spisali. Mam dobry sprzęt i do tego porządnie zmontowany. Zdecydowanie warto.

JacekZawadzki
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 22 lut 2018, 12:13
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: JacekZawadzki » 26 lut 2018, 10:45

Korzystałem z pomocy firmy, którą znalazłem przez znajomych i chwalę sobie.

GabrielKosma
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 12 lut 2018, 9:39
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: GabrielKosma » 27 lut 2018, 13:53

Podrzucam i ja kontakt do terminowej firmy Klimamika.
Dobrali mi klimę dopasowana nie tylko do moich potzreb, ale także do mojego portfela + montaż, który został wykonany w terminie i bez zbędnego ociągania się.

betikostrzewa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 11 sty 2016, 0:03
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: betikostrzewa » 21 lis 2018, 14:15

Mogę polecić firmę Klima Mika również. Zajmują się klimatyzacją od A do Z. Na pewno pomogą. Tu ważne jest, że trafnie można zaprojektować całą klimatyzację, dobrać urządzenia, wszystko podłączyć i tak dalej.

Kacper Biały
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 468
Rejestracja: 11 mar 2015, 14:01
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: Kacper Biały » 04 gru 2018, 15:37

betikostrzewa pisze:Mogę polecić firmę Klima Mika również. Zajmują się klimatyzacją od A do Z. Na pewno pomogą. Tu ważne jest, że trafnie można zaprojektować całą klimatyzację, dobrać urządzenia, wszystko podłączyć i tak dalej.


Właśnie bardzo ważne, aby firma znała sie na swojej pracy, używała dobrych materiałów, dopasowała wszystkie urządzenia i tak dalej. Czyli jeżeli właśnie jesteś jak najbardziej zadowolona z usługi tej firmy Klima Mika to super. Grunt to dobry wykonawca

Awatar użytkownika
Martaaaaaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2018, 20:19
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: Martaaaaaaa » 04 gru 2018, 20:36

Warto popytać znajomych o to.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: karolinamak » 05 mar 2019, 20:59

A może kojarzysz tą firmę Multi System Naszewski Sebastian ? Wykonywali nam klimatyzację zarówno w biurze jak i w domu, do tego ją serwisują. Zawsze wszystko w porządku, terminowo, da się dogadać. Warto się do nich odezwać

vato
Aktywny
Aktywny
Posty: 123
Rejestracja: 04 lip 2018, 10:57
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: vato » 11 cze 2019, 11:31

Zaprojektowanie i zamontowanie systemu klimatyzacji lepiej pozostawić profesjonalnej firmie. Jeżeli się za taką rozglądacie na terenie Warszawy to polecam wam skontaktować się z Klimatyka. Na nich można polegać.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: ArkadiuszKrol » 13 gru 2019, 19:09

Ja mogę polecić Ci firmę everesti.pl z Piaseczna. Zajmują się sprzedażą, montażem i serwisowaniem klimatyzacji. Posiadam w biurze klimatyzator typu Split i jestem z niego zadowolony. Jest wydajny, cichy i prosty w obsłudze.

dariuszu
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 16 lut 2015, 20:17
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: dariuszu » 29 gru 2020, 22:41

Grunt to doradztwo, dobór odpowiednich urządzeń, poprawny montaż i potem dobry serwis. Ja mogę zarekomendować firmę Coldklim. Spełniają właśnie te kryteria. Do jednego z moich domów ogarnęli temat. Kompleksowo, bez problemów, montaż w umówionym terminie i za umówioną kasę
dopóki walczysz jesteś zwycięzcą

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: Klimecki88 » 31 mar 2021, 10:06

Ogólnie jeśli chodzi o ofertę przygotowywaną przez proclimax to polecam, bo nie tylko można liczyć na dobrze wykonany montaż klimatyzacji, ale potem gwarantują oni również bardzo dobrze funkcjonujący serwis więc jeśli coś niepokojącego się dzieje to będzie można również na ich pomoc i reakcję liczyć i tym samym ewentualna naprawa staje się łatwiejsza.

wiki1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 06 sie 2022, 13:58
Re: Montaż klimatyzacji Warszawa

autor: wiki1234 » 06 sie 2022, 14:00

Dla mnie najlepszym wyborem okazała się firma I-MATIC. Ogólnie bardzo fachowo wykonuje usługi, więc jestem pewna, że będziecie zadowoleni z wyboru


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów