Elektroniczny obieg dokumentów

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

monikabert90
Aktywny
Aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 16 lis 2016, 17:21
Elektroniczny obieg dokumentów

autor: monikabert90 » 22 gru 2018, 10:26

Witam serdecznie,
czy są tutaj osoby prowadzące własne biznesy i korzystające w firmach z elektronicznego obiegu dokumentów? Jak oceniacie takie rozwiązanie? Sprawdza się u Was? My zastanawiamy się własnie nad wdrożeniem takiego obiegu u nas przy współpracy z firmą primesoft. Jak sądzicie,czy to dobry pomysł?

kosmo3
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 443
Rejestracja: 10 maja 2013, 20:04
Lokalizacja: Kraków
Re: Elektroniczny obieg dokumentów

autor: kosmo3 » 31 sty 2019, 18:13

Sprawdź i porównaj sobie np. też ten program ebi24.pl . Moje zdanie jest takie, że warto najpierw dobrze rozejrzeć się na rynku przed podjęciem ostatecznej decyzji. Jest to duże ułatwienie w firmie. W ten sposób wszystkie procesy związane z tworzeniem, akceptowaniem czy też np. opisywaniem dokumentów przebiegają prościej i szybciej. Warto zainwestować w coś takiego, bo również archiwizacja dokumentów jest dużo prostsza. Z pewnością pracownicy i kontrahenci to docenią.

Awatar użytkownika
Dankaled
Początkujący
Początkujący
Posty: 34
Rejestracja: 29 maja 2018, 14:32
Re: Elektroniczny obieg dokumentów

autor: Dankaled » 27 gru 2020, 15:46

Ja myślę, że regały archiwizacyjne to bardzo przydatna rzecz a w połączeniu z regały na opony mamy w pełni zagospodarowaną przestrzeń


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów