PRZEWIERTY W BETONIE

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

gdominik
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2008, 7:29
Lokalizacja: Łomianki
Kontaktowanie:
PRZEWIERTY W BETONIE

autor: gdominik » 10 cze 2008, 7:37

Dlaczego diament???
Gdy zachodzi potrzeba wycięcia otworów na rury, przewody wentylacyjne lub inne otwory najlepiej zastosować technikę diamentowego wiercenia. Konwencjonalne metody wymagają dużego nakładu pracy, postępy prac są powolne i stopniowe, generują dużo hałasu oraz pyłu co wyklucza tego typu technikę w końcowych etapach prac. W przypadku cięcia stali zbrojonej należy też osobno wycinać stal co dodatkowo wydłuża i komplikuje prace. Przy tych wszystkich niedogodnościach efekty konwencjonalnych prac nie są najlepsze: otwory mają nieprecyzyjne wymiary, krawędzie są nieregularne w wyniku kruszenia się betonu, wibracje powstające podczas prac powodują mikropęknięcia betonu co bardzo obniża jego wytrzymałość.
Zastosowanie techniki diamentowej eliminuje wszystkie te problemy. Wiercenie jest :szybkie, precyzyjne, bezpyłowe, bezudarowe i jest wykonywane przez specjalistów. Bez przeszkód pokonują: beton zbrojony, kamień oraz inne materiały budowlane. Technika diamentowa umożliwia wiercenie pod dowolnym kątem, a otrzymane otwory maja równe krawędzie zgodne z założonymi wymiarami.

Wybierając technikę wiercenia diamentowego oszczędzasz czas i pieniądze!!!
grzegorz

komarr

autor: komarr » 10 cze 2008, 7:57

można więcej informacji otrzymać ?

Przemek

autor: Przemek » 10 cze 2008, 8:03

a może jakaś reklama a nie śmiecimy na forum :)
Panowie !

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 10 cze 2008, 10:15

Wybierając technikę wiercenia diamentowego oszczędzasz czas i pieniądze!!!

Co do czasu,zdecydowanie się zgodzę,ale na pewno nie co do pieniędzy.To pewnie sporo kosztuje.
Czyli ile za otwór fi 120?
adam

gdominik
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2008, 7:29
Lokalizacja: Łomianki
Kontaktowanie:

autor: gdominik » 10 cze 2008, 17:52

110mm---3,50pln za 1cm bieżący
150mm---4.50pln za 1cm bieżący
grzegorz

adamis
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 2756
Rejestracja: 09 wrz 2006, 13:11

autor: adamis » 10 cze 2008, 20:35

Oooo,to nawet drożej,niż myślałem.Ale z drugiej strony,ten sprzęt też jest bardzo drogi.
Dobrze,że takie usługi są na rynku.
adam

astim
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 518
Rejestracja: 25 kwie 2006, 22:39
Lokalizacja: Lublin

autor: astim » 11 cze 2008, 23:08

ja go bukłaczkiem, a on zimne doły....

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: PRZEWIERTY W BETONIE

autor: budowa876 » 07 maja 2019, 19:43

Od takich rzeczy zdecydowanie jest profesjonalna firma, więc z takich usług skorzystajcie, jeśli potrzebne są Wam przewierty w betonie. Ja mogę polecić ofertę mmdiament.pl, ponieważ korzystają z techniki diamentowej i wykorzystują ją w bardzo precyzyjny sposób.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: PRZEWIERTY W BETONIE

autor: BartekKowalski » 21 gru 2020, 9:59

Osobiście mogę polecić Ci firmę Hdsigma z Chorzowa. Dysponują wykwalifikowaną kadrą oraz nowoczesnym sprzętem pozwalającym na wykonanie precyzyjnych horyzontalnych przewiertów sterowanych, przecisków hydraulicznych oraz przecisków udarowych. Swoje usługi realizują rzetelnie i terminowo.


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Omgili [Crawler] i 30 gości

Gotowe projekty domów