ZIG ZAG Arkadiusz HArych

Dział poświęcony izolacjom technicznym. Jakie są systemy izolacji technicznej, jak zabezpieczyć dom przed ogniem, wilgocią, stratami ciepła? W tym dziale znajdziesz porady i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

dj.barthus
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2020, 12:15
ZIG ZAG Arkadiusz HArych

autor: dj.barthus » 14 gru 2020, 12:17

Producent paneli akustycznych, izolacji akustycznych, mebli i paneli dekoracyjnych ZIG ZAG Arkadiusz HArych >>

dj.barthus
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2020, 12:15
ZIG ZAG Arkadiusz HArych

autor: dj.barthus » 14 gru 2020, 12:17

Przestrzegam wszystkich przed zakupami w tym sklepie. To co się tam dzieje to jest zwykły cyrk na kółkach. W dn. 16.10 w godzinach porannych złożyłem zamówienie na cztery fronty do paneli akustycznych. Podany czas oczekiwania wynosił 10 dni roboczych, więc cierpliwie czekam… 1’ego grudnia (12 dzień roboczy) zatelefonowałem do firmy. Odebrał właściciel i opowiedział mi chyba wszystkie tragedie swojego życia - że jest chory, że zostawiła go kobieta, że ma problemy z pracownikami i kurierami, itd. Nie mógł natomiast określić kiedy moje zamówienie zostanie wysłane. Zapewnił mnie, że (UWAGA) przesyłka czeka już tylko na wysyłkę i jeszcze tego samego dnia zamówi kuriera. W porządku, czekam… 
W czwartek (3.12) ponownie zatelefonowałem do firmy, ponownie odebrał właściciel i ponownie opowiedział mi wszystkie tragedie ze swojego życia (ale po pierwsze CO MNIE TO MOŻE OBCHODZIĆ???). Zaznaczyłem jasno, że fronty potrzebne mi są na sobotę (5.12), ponieważ mam montaż. Szef nadal nie potrafił dokładnie odpowiedzieć czy zostaną nadane fronty tego samego dnia. Na moje wielokrotnie powtarzane pytania „kiedy zostanie wysłana przesyłka?” Szukał miliona wymówek ale nie potrafił precyzyjnie odpowiedzieć na moje pytanie. Usłyszałem natomiast: „dzisiaj zamówimy kuriera”. Tego dnia oraz następnego nadal nic nie ruszyło z moim zamówieniem. W poniedziałek (7.12) napisałem maila do firmy - BEZ ODPOWIEDZI. Zatelefonowałem więc po raz kolejny do firmy, odebrał pracownik, który opowiedział mi, że w firmie panuje bałagan (no jakbym tego nie wiedział…). Na pytanie co z moim zamówieniem, odpowiedział UWAGA!!!: „fronty do Pańskiego zamówienia będą wycinane jutro…” - no to są chyba jakieś jaja… przez trzy tygodnie nikt nawet nie raczył obsłużyć mojego zamówienia!!! Pracownik ten zapewnił mnie, że fronty zostaną przekazane do wysyłki w środę (9.12). Dzisiaj jest 10 grudnia (19 dzień roboczy) a w mojej sprawie nie zrobiono dosłownie NIC! Próbowałem się połączyć dzisiaj (16 razy!) z firmą telefonicznie - NIE ODBIERAJĄ, mailowo - NIE ODPISUJĄ, sms’owo - NIE ODPOWIADAJĄ. ŻENADA ROKU, TO JEST PO PROSTU OSZUSTWO W BIAŁY DZIEŃ! Omijajcie ten sklep jak najdalej! Szef ma zbyt dużo problemów aby zajmować się swoją firmą i szanować klientów. EDIT1: dzisiaj (11.12) do g. 13.40 próbowałem się połączyć już 27 razy z tą pseudo firmą, nadal nikt nie odebrał.


Wróć do „Izolacje techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów