Meble kuchenne jakie ?

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
Dżasmina
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 620
Rejestracja: 14 gru 2015, 12:15
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Dżasmina » 21 lip 2020, 10:06

Myślę, że kwestii urządzania kuchni bardzo ważna, oprócz estetyki, jest wygoda. Odpowiednie zagospodarowanie przestrzeni, meble, wyposażenie no i oczywiście stół mają ogromne znaczenie. Jeśli ktoś nie wie jak się do tego wszystkiego zabrać, niech zajrzy do tego poradnika www, gdzie znajdzie odpowiedzi na nurtujące go pytania w tej materii.

Tomasz445
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 24 lip 2020, 13:50
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Tomasz445 » 24 lip 2020, 13:52

Firma Meblox ma w swojej ofercie nowoczesne, funkcjonalne meble kuchenne. Mogę śmiało polecić.

Zosia76
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 57
Rejestracja: 08 paź 2018, 7:00
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Zosia76 » 27 lip 2020, 8:30

Moim zdaniem najważniejsze są meble kuchenne. Dobrze skonfigurowany zestaw szafek ułatwi przygotowywanie posiłków, przechowywanie akcesoriów i jedzenia :idea:

ewabem
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 14 wrz 2020, 21:22
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: ewabem » 21 wrz 2020, 21:12

W swojej kuchni mam meble od Meblox i sprawdzają się świetnie. Są modne, praktyczne i wygodne.

Borkowski85
Początkujący
Początkujący
Posty: 14
Rejestracja: 30 wrz 2020, 9:09
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Borkowski85 » 30 wrz 2020, 11:35

Na wymiar są zdecydowanie super. Co do powierzchni międzyszafkowych to osobiście polecam płytki klinkierowe z King Klinker. Nawet amatorowi prosto je ułożyć i dodatkowo łatwo utrzymać w czystości

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Kasprowicz » 05 paź 2020, 8:43

Ja zdecydowałem się na kuchnie na wymiar od ZOV Kuchnie. To co mogę powiedzieć, to fakt, że projektanci mega przykładają się do projektu. Jest on dopracowany w najmniejszych szczegółach. Niestety w mojej małej kuchence klasyczne meble totalnie odpadają, a tutaj mam idealnie wykorzystaną przestrzeń i całość naprawdę fajnie się prezentuje.

Deptak77
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:38
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Deptak77 » 02 gru 2020, 12:13

Jeżeli o mnie chodzi, po tym jak zamówiłam meble w stefpol-meble.pl/ , nie zdecydowałabym się już na żadne inne. Optymalnie wykonana przestrzeń, wysoka jakość poszczególnych elementów i ogólnie świetna stylistyka. Jestem pewna, że będą mi służyły przez długie lata:)

Awatar użytkownika
martan
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 484
Rejestracja: 19 mar 2015, 9:21
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: martan » 10 gru 2020, 8:16

Ja kupiłam w sklepie stacjonarnym, zajmują się kuchniami lux i mają szafki gotowe też niskobudżetowe. Od 7lat użytkuje takie meble, gdzie cała kuchnia kosztowała mnie 2tysie i jestem w szoku wykonania, nigdzie kolor nie przeciera się, nie odchodzi okleina, zawiasy działają, siłowniki podnoszą.. Także nie zawsze tanio znaczy byle jak. Oczywiście widać po okleinie ze to 3gatunek,nie jest piękna jak z zurnala ale ja mam kuchnie która ma służyć a nie wyglądać.

Zerknij sobie do sklepu Meble Arkadius. W sklepie maja sporo takich gotowych już wzorów mebli.
http://www.forumbudowlane.pl/

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Szydlak » 18 sty 2021, 11:21

W wykonywaniu frontów specjalizuje się między innymi firma FrontLine i na nich faktycznie jeśli chodzi o te elementy można liczyć. Spore doświadczenie i spory wybór. Tylko obsługują wyłącznie stolarzy więc tutaj musisz sprawdzić czy ktoś kto będzie robił Ci meble ma możliwość u nich zamówić. Jeśli tak to jakość będzie na pewno na dobrym poziomie.

BartekKowalski
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 23 sie 2020, 11:58
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: BartekKowalski » 20 sty 2021, 21:25

A co sądzicie o meblach na wymiar?

Kayac
Aktywny
Aktywny
Posty: 244
Rejestracja: 25 lut 2019, 9:17
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Kayac » 13 maja 2021, 10:04

Większość kuchni obecnie robi się na wymiar. W wielu sklepach jest możliwosc poza tym skorzystania z pomocy projektanta, który dopasuje moduły kuchenne do pomieszczenia. Za pomocą maskownic można sprawić, ze kuchnia będzie wygladała jak od stolarza. A jednoczesnie będzie w dużo niższej cenie. Taką mozliwośc ma na przyklad sklep Leroy Merlin. Na stronie można przejrzeć sobie ich meble kuchenne.
U mnie sprawdziły się przede wszystkim szuflady głębokie ,ze jak wysunę to widzę wszystko co jest w nich. A i mam te w takiej właśnie szufladzie kosz na śmieci .niby bzdura ale rozwiązanie super nie ma śmieci za obok ,szafka nie jest cała uchlapana brudami.

Ze sprzętów polecam lodówkę nie w zabudowie i oczywiście ekspres do kawy :)

Miler4
Aktywny
Aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 09 lut 2021, 13:50
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Miler4 » 01 lip 2021, 9:59

Jak będziecie chcieli kupić meble dobrej jakości to polecam skontaktować się z zovkuchnie. Firma od lat wykonuje meble kuchenne, ma sporo ciekawych projektów w ofercie i faktycznie można coś tam dla siebie dopasować. Między innymi jeśli chodzi o meble w klasycznej stylistyce to coś sensownego uda się na pewno wybrać w tej ofercie. Można liczyć także na pomoc pracowników przy wyborze konkretnego projektu.

lideropinii
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 1648
Rejestracja: 03 kwie 2015, 18:26
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: lideropinii » 04 lip 2021, 22:13

Wybór determinuje budżet jakim dysponujemy, czy układ pomieszczenia, ale meble na wymiar dopasowane pod linijkę do wnętrza zawsze będą pod kątem dopasowania lepszym wyborem.
Pozdrawiamy, zespół Decoroom

Prawdziwe piękno kryje się we wnętrzu ...

edyta.s
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 sie 2021, 7:01
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: edyta.s » 04 sie 2021, 7:48

Witam.
Faktycznie w dzisiejszych czasach wybór rzetelnego stolarza jest trudny. Ja też borykałam się z tym problemem dość długo i trafić na ideał to wręcz niemożliwe!!! Umówiłam się z pięcioma na spotkanie ( różne terminy) i przyszło trzech z czego dwóch nie robiło problemów typu: bo rury za bardzo wystają, bo licznik jest itp!!!!!!

Piotr 125
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 05 sie 2021, 10:21
Re: Meble kuchenne jakie ?

autor: Piotr 125 » 05 sie 2021, 12:09

wybór mebli jest bardzo prosty polecałbym pojechać do agaty meble zobaczyć aktualne meble kuchenne w jakiej cenie się aktualnie trzymają i jakie były by faktycznie dobre po wyborze do naszej kuchni po wniesieniu ich i wstawieniu i jak będą wyglądały w kuchni i jak będą się prezentować mają też fajne meble kuchenne w ryloy merlen i w castoramie i polecam market chemko bo mają mieszalnię farb i tynków duży wybór mają farb chemii budowlanej artykułów budowlanych lakierobejcy styropianów silikonów impregnatów do drewna metali lakiero bejcy impregnatów do drewna metali dodatków do aranżacji wnętrz kuchni jadalni salonu sypialni i nie tylko mają dużo rzeczy artykułów ogrodniczych kuchennych ręczników kuchennych młotków śrubek śrub kołków mają fajnych doradców co chętnie doradzą i pomogą w dobrym doborze również mają bezpośredni transport strony internetowe www.chemko.pl www.chemko.com.pl


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Gotowe projekty domów