Nowa klimatyzacja

Jeżeli Twoje rachunki za ogrzewanie są spore, masz pleśń w pokoju to może być spowodowane złą wentylacją w domu czy w mieszkaniu. Dowiedz się jak temu zaradzić i stworzyć zdrowy klimat w domu.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

MarekBydgoszcz
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2020, 17:29
Nowa klimatyzacja

autor: MarekBydgoszcz » 07 gru 2020, 17:36

Dzień dobry
Podpowiedzcie czym się kierować wybierając firmę do założenia klimatyzacji w domu ?

Tomasz_Brzeczkowski
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 24649
Rejestracja: 16 mar 2006, 13:07
Lokalizacja: Warszawa
Re: Nowa klimatyzacja

autor: Tomasz_Brzeczkowski » 07 gru 2020, 17:44

Fachowością. Klimatyzację zakłada się 30-50W/m2 - naciągacz będzie chciał założyć 100W/m2
Przy chłodzeniu musi być wentylacja mechaniczna najlepiej z odzyskiem ciepła. Wentylacja grawitacyjna latem nie działa, a okna przy klimie pozamykane.
HVAC - najtańszy komfort.

alinka
Początkujący
Początkujący
Posty: 18
Rejestracja: 17 cze 2015, 21:25
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Nowa klimatyzacja

autor: alinka » 09 gru 2020, 18:29

jesteś z Bydgoszczy, wiec mogę polecić na PW firmę, Nam doradzili i założyli jestem zadowolona. :D Pozdrawiam

Dariusz80
Aktywny
Aktywny
Posty: 110
Rejestracja: 14 lut 2021, 11:01
Re: Nowa klimatyzacja

autor: Dariusz80 » 17 kwie 2021, 22:24

Ja kierowałem się opinią moich znajomych. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy Everesti z Piaseczna. Zajmują się sprzedażą, serwisem oraz montażem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Zainstalowany przez nich sprzęt posiada wysoką wydajność, estetyczny wygląd oraz możliwość pełnej konfiguracji. Jestem z niego bardzo zadowolony.


Wróć do „Wentylacja i klimatyzacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 62 gości

Gotowe projekty domów