Jakie schody do domu jednorodzinnego?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Grzegorzewskyy
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 02 paź 2019, 11:07
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: Grzegorzewskyy » 08 paź 2019, 12:51

Też stawiam na schody drewniane. Wytrzymałe, a przy tym wyglądają z klasą. Ważne żeby posłużyły długie lata i były funkcjonalne. Swoje schody dywanowe drewniane zamawiałem w Wood&Art i byłem zadowolone ze współpracy, a pozytywne efekty widać do dziś. Dzięki i polecam :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 555
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: smichalek » 05 gru 2019, 8:22

To schody Prudlik, schody na policzkach giętych, drewniany pochwyt, efektowne, ciekawe, robiące różnicę. Jak dla mnie pierwsza klasa, ciekawy, wygląd, ciekawy styl, a ogólnie - konkret. A pozostałe kwestie to standard - co komu odpowiada. Nie wszędzie musi pasować to samo.

Obrazek

Marek0903
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 07 maja 2018, 17:58
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: Marek0903 » 30 sty 2020, 12:50

Długo z żoną się zastanawialiśmy na wykończeniem naszego domu, a schody spędzały nam sen z powiek, dostałem z polecenia namiar na firmę, która pomogła nam zaprojektować takie schody jak chcieliśmy z ich montażem bardzo szybko się uwinęli firma KUHN MProjekt to rzetelna i godna polecenia firma, w której pracują prawdziwi fachowcy

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: Derryll » 03 lut 2020, 18:23

Ja też uwielbiam drewniane schody kręcone.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 555
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: smichalek » 31 mar 2020, 6:12

Jeszcze jeden przykład genialnych schodów - Obrazek Na policzkach giętych ze szklaną balustradą. Wyglądają znakomicie, robią różnicę, są estetyczne i wcale nie muszą pasować wyłącznie do nowoczesnego wnętrza. Wiadomo - dużą różnicę robi kwestia ich dopasowania.

hektorr
Początkujący
Początkujący
Posty: 16
Rejestracja: 30 kwie 2017, 10:59
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: hektorr » 09 kwie 2020, 9:50

My z żoną zamówiliśmy schody z prawdziwego drewna, aż z Katowic. Nie wyniosło dużo, z tego co kojarzę to była najlepsza oferta w rejonie. Polecam, firma nazywa się Interior Exlusive i mają tam salon (obok Agata meble). Schody robiliśmy 5 lat temu.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 555
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Jakie schody do domu jednorodzinnego?

autor: smichalek » 04 gru 2020, 7:12

Zerknijcie sobie raz jeszcze na schody Prudlik - fajny styl, klimat, łatwo to można dopasować. Więc jaki problem? Tak naprawdę chodzi o absolutne podstawy. Dobierzecie je, i wtedy macie wszystko. Polecam drewno egzotyczne i schody ażurowe.


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 97 gości

Gotowe projekty domów