kolor ogrodzenia panelowego

Wybór rodzajów ogrodzeń jest bardzo duży. Tu znajdziesz informacje i opinie o rodzajach ogrodzeń, a także praktyczne porady na temat tego jak samodzielnie wykonać ogrodzenie i jakie materiały wybrać.
wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
kolor ogrodzenia panelowego

autor: wazer » 03 gru 2020, 10:42

Prośba o poradę. Kupiłam mieszkanie w segmencie i muszę zrobić ogrodzenie swojego ogródka ok 40m2. Segment jest szary z elementami białymi. Dachówka grafitowa. Chce zrobić ogrodzenie panelowe, jaki kolor wybrać ?

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: kolor ogrodzenia panelowego

autor: Złotowłosa » 03 gru 2020, 11:03

Hmmm a co sasiedzi maja generalnie do koloru mojego plotu. Plot dobiera sie pod swoj dom i swoj styl -kazdy lubi co innego,
Aczkolwiek moim zdaniem do tej kolorystyki zdecydowanie bardizej będzie pasował grafit ;)

Jeśli zastanawiacie sie nad postawieniem dobrej jakości ogrodzenia i solidnych paneli, polecam ogrodzenie panelowe od firmy Metalurgia. Maja w ofercie ogrodzenia bardzo dobrej jakości.

Krzysztof Krysiński
Aktywny
Aktywny
Posty: 164
Rejestracja: 07 kwie 2014, 12:58
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:
Re: kolor ogrodzenia panelowego

autor: Krzysztof Krysiński » 10 gru 2020, 9:22

wazer pisze:Prośba o poradę. Kupiłam mieszkanie w segmencie i muszę zrobić ogrodzenie swojego ogródka ok 40m2. Segment jest szary z elementami białymi. Dachówka grafitowa. Chce zrobić ogrodzenie panelowe, jaki kolor wybrać ?


Jak dla mnie idealnie będzie pasował antracyt. Ten kolor od kilku sezonów jest bardzo na czasie w ogrodzeniach i ładnie wkomponuje się w szary kolor Twojego segmentu. Jak nie zdecydowałaś się jeszcze na konkretny model to zerknij na panele Zenturo albo Bekafor Classic.
Krzysztof Krysiński

PawełKKKKK
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 15 lut 2021, 13:51
Re: kolor ogrodzenia panelowego

autor: PawełKKKKK » 15 lut 2021, 14:06

Przestrzegam Pana przed nieuczciwą firmą INTER-PŁOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zrobiłem niedawno zamówienie na 220mb płotu z panela. . Firma INTER-PŁOT wystawiła mi fakturę nr. 2/01/2021, Fakturę opłaciłem na kwotę 14 530zł brutto. Towar nie został dostarczony. Czekam na 220mb paneli ogrodzeniowych oraz bramę z montażem, człowiek zapadł się pod ziemię. Nie odbiera telefonu, towar nie dojechał. Nie zlecajcie żadnych prac temu człowiekowi. To Oszust!!

Kasia348
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 paź 2022, 5:51
Re: kolor ogrodzenia panelowego

autor: Kasia348 » 10 paź 2022, 6:20

Według mnie idealnym rozwiązaniem będzie w Twoim przypadku antracyt :) taki kolor jest bardzo uniwersalny i pasuje do różnego typu posesji. Poza tym jest popularny, dlatego łatwo go dostać


Wróć do „Ogrodzenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów