Meble na wymiar

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Deptak77
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:38
Meble na wymiar

autor: Deptak77 » 02 gru 2020, 15:46

Ma ktoś z Was jakąś sprawdzoną firmę, która robi meble na wymiar? Szukam kogoś kto będzie w stanie w ładny sposób wykonać mi zabudowę kuchenną i do tego ewentualnie dużą szafę, bo mam taką fajną wnękę w holu i przy wykończeniu wnętrza chciałbym uniknąć dużej szafy w sypialni, tylko właśnie tą szafę wykorzystać pod kątem zabudowy.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Meble na wymiar

autor: Kasprowicz » 14 sty 2021, 6:45

Ja jestem zadowolony z kuchni, którą robiłem w Adolux. Przede wszystkim mocno mnie zaskoczyli jak bardzo funkcjonalne może być to moje wnętrze. Pod tym kątem faktycznie firma sobie poradziła bardzo ciekawie i udało się stworzyć takie meble, które świetnie się prezentują. Cenowo na tyle różnych firm, które udało mi się jakoś tam sprawdzić to ta oferta też wypadała bardzo solidnie więc tutaj też dla nich plus, za dobre ceny.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

Gotowe projekty domów