Meble kuchenne na wymiar śląsk

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

GINGER11
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 lis 2020, 10:10
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: GINGER11 » 24 lis 2020, 19:26

Piękną kuchnię na wymiar wykonała dla nas firma ETERNO KUCHNIE z Katowic. Nowoczesna, z elementami blachy nierdzewnej, pięknymi blatami i sprzętem do zabudowy. Moja wymarzona :D Przede wszystkim bardzo funkcjonalna, podzielona na strefy, każdy sprzęt ma swoje konkretne miejsce, bardzo dobrze wykorzystali przestrzeń. Szczerze polecam

lomon
Początkujący
Początkujący
Posty: 17
Rejestracja: 22 cze 2015, 8:58
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: lomon » 30 lis 2020, 23:45

W Katowicach na osiedlu Tysiąclecia masz firmę Eterno Kuchnie Na Wymiar. Oni nam robili kuchnię od projektu, przez wykonanie i zajęli się też sprzętem agd. Współpracę oceniam na naprawdę wysokim poziomie bo znają się na rzeczy.

Deptak77
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 31 lip 2019, 12:38
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Deptak77 » 02 gru 2020, 12:07

Już od dłuższego czasu korzystam z mebli ma wymiar, robionych w stefpol-meble. Są to zarówno meble kuchenne, jak i zabudowa w garderobie. Co ważne, w tym przypadku wycenia i pomiar jest za darmo, więc od razu się dowiemy, ile meble będą nas kosztować. Poza tym firma jest bardzo elastyczna i uwzględnia uwagi swoich klientów. Osobiście zdecydowanie mogę ich polecić.

Dany71
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 07 gru 2021, 20:58
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Dany71 » 07 gru 2021, 21:19

Chciałam polecić firmę ze śląska nazywa sie AG meble .Pan Krzysztof to prawdziwy fachowiec Meble wykonał w terminie .Razem z mężem po pietnastu latach zdecydowaliśmy się na zmianę mebli w kuchni i małej szafy na przedpokoju .
Zrobiliśmy rozeznanie i zaprosiliśmy trzech fachowców na spotkanie .
Pan Krzysztof zrobił na nas najlepsze wrażenie i choć nie był najtańszy odrazu wiedzial co chcemy i jakie mamy priorytety Meble wykonał w ciągu 4 tygodni zgodnie z umową i bardzo starannie .Jesteśmy bardzo zadowoleni dlatego jak obiecałam gorąco Polecam
jeśli ktoś szuka konkretnej firmy zostawiam nr do Pana Krzysztofa 504310307
Danusia Zabrze

Jarekkk1987
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2022, 16:17
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Jarekkk1987 » 13 lut 2022, 16:20

A znacie może jakieś firmy w okolicach miejscowości Lubliniec, Częstochowa? :D

Tuti
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 21 paź 2020, 11:47
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Tuti » 14 lut 2022, 9:23

Mieliśmy wraz z żoną przyjemność korzystać z usług firmy GUD Meble. Bardzo solidnie wykonali dla nas kuchnię na wymiar, więc zdecydowanie mogę polecić tę firmę. Dodam, że zadanie nie było łatwe – żona trochę „mieszała” w projekcie :lol: . Panowie natomiast poradzili sobie świetnie i profesjonalnie wykonali swoją robotę.

lotsendom
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 29 sty 2021, 14:49
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: lotsendom » 15 lut 2022, 9:08

Lepiej zawsze postawić na meble na zamówienie niż te modułowe. W cenie mebli u stolarza zawsze jest montaż. Meble z marketów musimy skręcać sami lub płacić 10-20% za ich montaż. I jeszcze jedno jak coś uszkodzimy podczas montażu to za naprawę płac z własnej kieszeni. Jak coś popsuje stolarz na montażu to już jego problem

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Szydlak » 21 lut 2022, 10:39

Ogólnie jeśli chodzi o moje doświadczenia to mogę polecić meblemad.pl. Świetna firma, która bardzo dobrze sobie radzi z wykonaniem mebli pod wymiar, można na nich liczyć.

MartaOs
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 09 mar 2022, 12:37
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: MartaOs » 16 mar 2022, 14:45

Ja korzystałam z usług firmy, którą poleciła mi moja kuzynka. Jej najpierw zrobili meble kuchenne na wymiar a potem mi. Ja mam kuchnie w stylu skandynawskim. W sumie daliśmy za nią bez sprzętu 9500 zł. Także nie duzo. Nie zapominajmy tez o odpowiednim sprzęcie w tym o okapie, który ma swoje plusy.

Anita.K
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 14 kwie 2022, 6:39
Re: Meble kuchenne na wymiar śląsk

autor: Anita.K » 14 kwie 2022, 6:56

Obiecałam że będę polecać więc polecam super wykonawcę do mebli kuchennych na Śląsku Pan Krzysztof to prawdziwy fachowiec . Firma AG.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Grapeshot [Crawler] i 63 gości

Gotowe projekty domów