Wybór dobrej zmywarki

Jeżeli zastanawiasz się nad kupnem nowej pralki czy telewizora, a nie wiesz co wybrać, poradź się innych forumowiczów i wybierz najlepszy dla siebie model. Tutaj znajdziesz informacje o najnowszych produktach RTV i AGD.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

lobr
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 21 sty 2020, 7:54
Wybór dobrej zmywarki

autor: lobr » 21 sty 2020, 8:12

Cześć,

W najbliższym czasie chcę kupić podstawowe AGD lodówka, pralko-suszarka, zmywarka, piekarnik, indukcja. Największy problem mam jeśli chodzi o zmywarkę. Nie wiem w jaki budżet celować aby była dobra. Rodzice mają 10 letniego Boscha, który wg mnie myje słabo tzn nie chciałbym aby moja zmywarka tak zmywała. Na naczyniach zostaje osad/nalot.

Chciałbym się z całością AGD wyrobić w 10 tys. Zatem obstawiłem że cena każdego z urządzeń powinna oscylować w ok 2 tys. Szukam zmywarki o szerokości 45 cm, jako że kuchnia jest otwarta na salon, zależy mi aby była możliwie cicha. Chcę aby po prostu dobrze zmywała i nie było z nią wiekszych problemów. Wolę nieznacznie przekroczyć budżet niż codziennie się irytować na zacieki. Dodam że jestem z Lublina gdzie woda jest mocno zakamieniona.

Jako że aktualnie w sieci Euro jest promocja na kolejne sztuki rozważałem te opcje:

Bosch SPV46IX07E - 1799 zł - tą sam wybrałem na szybko
Siemens SR656X01TE - 2399 zł - trochę przekracza budżet
Samsung DW50R4070BB - 1799 zł - otwiera drzwi po zakończeniu zmywania, może to pomoże w elimiancji zacieków. Niestety to chyba stosunkowo nowy produkt i nie ma opinii w sieci.
Whirlpool WSIO 3O34 PFE X - 1399 zł - sprzedawca w markecie tą polecał, mimo że nie łapie się w promocję o której wspomniałem, ale jest stosunkowo tania.

grrregg
Aktywny
Aktywny
Posty: 290
Rejestracja: 20 paź 2012, 9:47
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: grrregg » 14 mar 2020, 18:29

Jeśli jeszcze nie wybrałeś to pomśl o jakims electoluxie, mają dużo fajnych urządzeń. Ja mam taką z podnoszonym dolnym koszem, to się nazywa comfort lift, bardzo wygodne rozwiąznie, nie trzeba się schylać

Ancia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2019, 22:08
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: Ancia » 30 cze 2020, 15:43

Dla mnie tylko Electrolux. Mają kilka fajnych modeli. Chyba teraz najwięcej osób ciekawi ta comfort lift z podnoszonym dolnym koszem.

budowiktor
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 14 lip 2020, 11:37
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: budowiktor » 15 lip 2020, 8:46

Mam zmywarkę do zabudowy firmy BOSCH, działa dobrze. Było troche problemów z montażem, ale zakładam, że to nie wina samej zmywarki, a monterów wysłanych przez sklep.

Ancia
Początkujący
Początkujący
Posty: 27
Rejestracja: 28 maja 2019, 22:08
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: Ancia » 03 sie 2020, 9:50

Niewiele jest chyba problemów z montażem zmywarki. Mojego electroluxa montowali szybko i mam wrażenie że poszło bardzo sprawnie.

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: Muminka89 » 01 paź 2020, 10:54

Mój Electrolux też sprawnie i szybko zamontowany, mam małą kuchnie i kupiłam MaxiFlex w wersji slim i jest super.

Aldonka22
Początkujący
Początkujący
Posty: 20
Rejestracja: 14 mar 2017, 10:34
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: Aldonka22 » 25 lis 2020, 9:09

A czym należy się kierować przy wyborze zmywarki? Jak pojadę do sklepu, albo będę szukać na necie to na co zwracać uwagę?
Nie miałam nigdy zmywarki, a planuje ją zakupić w najbliższym czasie.

tapczan
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:20
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: tapczan » 26 lis 2020, 14:14

Aldonka22 pisze:A czym należy się kierować przy wyborze zmywarki? Jak pojadę do sklepu, albo będę szukać na necie to na co zwracać uwagę?
Nie miałam nigdy zmywarki, a planuje ją zakupić w najbliższym czasie.

Ja czytam opinie przy produktach.

Muminka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 26
Rejestracja: 15 cze 2019, 18:14
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: Muminka89 » 01 gru 2020, 17:46

Przede wszystkim musisz wiedzieć czego szukasz i na czym Ci zależy, ja np. wiedziałam, że szukam mniejszej zmywarki więc postawiłam na wersję Slim MaxiFlex

offka89
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 31 mar 2021, 10:39
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: offka89 » 31 mar 2021, 12:34

MaxiFlex jest naprawdę fajna, mam standardową wersję, jest bardzo pojemna, idealnie domywa, dzięki tej głębszej szufladzie jestem w stanie włożyć niestandardowe naczynia.

Marina33332
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 27 kwie 2021, 11:47
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: Marina33332 » 27 kwie 2021, 11:51

Moim zdaniem warto zainwestować w dobrej jakości sprzęt, który będzie nam służył na lata. Ciocia kupowała ostatnio dobrą, jednak drogą zmywarkę.

patrycjawal
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2022, 19:17
Re: Wybór dobrej zmywarki

autor: patrycjawal » 13 lip 2022, 19:19

Jestem posiadaczką modelu Samsunga, który wyposażony jest właśnie w funkcję automatycznego otwierania drzwi Auto Open i to właśnie dzięki tej opcji wyciągam naczynia bez żadnych smug, zacieków i całkowicie suche. Mój model to DW50R4060BB i jestem z niego bardzo zadowolona. Dość rozbudowane programy i wiele funkcji jak na tą cenę. #ambasadorsamsung #opiniawramachtestowaniaproduktu


Wróć do „Sprzęt RTV i AGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Gotowe projekty domów