Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

Informacje na temat instalacji grzewczych, ogrzewania domu, kotłów CO. Dowiedz się jak ogrzać mieszkanie i jakie wybrać instalacje grzewcze aby rachunki nas nie zaskoczyły.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: Redakcja » 13 lip 2017, 22:48

Jeśli w mieszkaniu dokuczają nam upały, warto pomyśleć o montażu klimatyzatora. Trzeba jednak pamiętać o ograniczeniach, jakie mogą... Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu >>
Redakcja

agati88
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2015, 20:41
Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: agati88 » 13 lip 2017, 22:48

Warto pamiętać, że powietrze w zamkniętych pomieszczeniach jest zawsze kilkukrotnie bardziej zanieczyszczone niż to, którym oddychamy na zewnątrz. Nic więc dziwnego, że w naszych mieszkaniach unoszą się różnego rodzaju bakterie, wirusy, grzyby, cząsteczki kurzu i oczywiście alergeny. Sama jestem świeżo po zakupie oczyszczacza philipiak.

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: ostrow » 10 wrz 2017, 10:16

moim zdaniem o ile w pracy nie mamy mozliwosci nie korzystac z klimatyzacji tak w rodzinnym domu powinnismy jej nie instalowac, lepiej i zdrowiej postawic na markizy zewnetrzne montowane do okien ktore ograniczaja nagrzewanie sie pomieszczen

robertkrajcarz
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 405
Rejestracja: 15 lut 2018, 11:13
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: robertkrajcarz » 05 lis 2018, 9:00

Warto przejrzeć sobie klimatyzatory na stronie sklep.bhklim.com.pl . Jest z czego wybierać, dużo modeli jest w promocji, można zaoszczędzić. Poza tym, firma robi montaże, nie trzeba szukać jakiś fachowców, bo wszystko można ogarnąć sobie w jednym miejscu.

allegb
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 22 paź 2018, 10:48
Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: allegb » 03 mar 2019, 13:49

Polecam stronę klimamika.pl możemy tam porównać modele i znaleźć coś dla mieszkania z listy najlepszych producentów, do tego serwis bardzo dobry.

Awatar użytkownika
rafalkaczorowski
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 mar 2019, 14:44
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: rafalkaczorowski » 03 mar 2019, 14:50

Ja dwa lata temu kupilam mieszkanie, a okna w tym mieszkaniu mam wystawione w stronę słońca latem... nie da się wytrzymać, rolety nie pomagają, a co dopiero nie ma czym oddychać. W tym roku z mężem zakładamy klimatyzację, powoli zaczynamy się rozglądać. Teraz musimy zająć się uszczelnieniem okna do klimatyzora.

ostrow
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 368
Rejestracja: 09 mar 2013, 12:53
Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: ostrow » 27 maja 2019, 21:12

mam markizy zewnętrzne fakro, nie ma żadnego problem z czyszczeniem. Pamiętam jak się czyściło żaluzje za małolata, to było bardziej czasochłonne

GregoryX
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 50
Rejestracja: 02 lis 2018, 13:22
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: GregoryX » 28 maja 2019, 15:49

https://aero7.pl/montaz-klimatyzacji - Oni robią dobrą robotę, warto sprawdzić czy istnieje możliwość instalacji w swoim obszarze. :D

mariano-1991
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 02 kwie 2019, 6:25
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: mariano-1991 » 29 maja 2019, 6:14

U mnie niestety nie dostalem pozwolenia na montaz klimy split w bloku... korzystam z klimy przenosnej blaupunkta - calkiem niezle daje rade.... konsultowalem sie w sprawie glosnosci bo to mnie najbardziej powstrzymywalo, ale wcale nie jest glosniej niz jak ogladam telewizje czy jak baba zacznie skrzeczec :D :D

KrystianM
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 90
Rejestracja: 03 maja 2019, 9:15
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: KrystianM » 15 paź 2019, 14:15

Warto zgłosić się do firmy Centrowent. Mają dobrą ofertę i potrafią świetnie doradzić. Ja kupiłem wentylator łazienkowy i klimatyzator okienny. Oba sprzęty sprawdzają się rewelacyjnie.

On45
Początkujący
Początkujący
Posty: 12
Rejestracja: 15 lis 2020, 13:51
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: On45 » 27 lis 2020, 13:30

Weber tylko Weber. Zamontowała mi ja firma z pod Środy Wlkp.Ladnie chłodzi jest tania

Jaśku88
Aktywny
Aktywny
Posty: 130
Rejestracja: 26 paź 2018, 14:26
Re: Klimatyzator w mieszkaniu w bloku. Formalności i możliwości montażu

autor: Jaśku88 » 12 kwie 2021, 19:21

Ja zdecydowałem się w końcu na montaż klimatyzacji w domu i skorzystałem z oferty Proclimax. W sumie tym czynnikiem, który mnie przekonał był bardzo dobry kontakt z osobami tam pracującymi, którzy chętnie podpowiedzieli co warto wybrać, jakie systemy są polecane i co obecnie najlepiej się sprawdza jeśli chodzi o montaż klimatyzacji. W sumie dzięki nim nie musiałem wybierać w ciemno.


Wróć do „Instalacje grzewcze i ogrzewanie domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 42 gości

Gotowe projekty domów