Sklep z lampami

Aranżacja wnętrz to także odpowiednie światło. Prawidłowe rozmieszczenie oświetlenia w pomieszczeniach mieszkalnych jest bardzo istotną kwestią. Sprawdź jakie oświetlenie będzie najlepsze do Twojego wnętrza.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Ulfar
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 69
Rejestracja: 14 sie 2018, 14:13
Re: sklep z lampami

autor: Ulfar » 26 lut 2019, 23:36

Ja co prawda kupowałem przy okazji remontu halogen na statywie, ale mogę polecić sklep Zarowkiledowe.com.

mareknowak007
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 18 gru 2018, 16:09
Re: sklep z lampami

autor: mareknowak007 » 19 mar 2019, 11:07

Ja lampy od jakiegoś czasu zamawiam z ZEMOT.COM.PL Mają spory wybór i zakres urządzeń od światła do przyczepki do wszystkich złącz potrzebnych do zamontowania :D

damian_6
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 62
Rejestracja: 13 mar 2018, 11:10
Re: sklep z lampami

autor: damian_6 » 20 mar 2019, 9:10

Volt to sklep z nowoczesnym oświetleniem, które sprawi, że Twój dom zajaśnieje wyjątkowym blaskiem. Jeśli poszukujesz unikatowych lamp podłogowych, oryginalnych kinkietów czy oświetlenia sufitowego to w sklepie Volt2.pl chętnie doradzą tobie która lampa będzie pasowała do twojego mieszkania.

bartnik1
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 301
Rejestracja: 17 cze 2014, 11:04
Re: Sklep z lampami

autor: bartnik1 » 18 paź 2019, 12:43

A na mnie duże wrażenie zrobiła taka lampa, którą zupełnie neidawno udało mi się znalezć w necie Obrazek Potrzebowaliśmy czterech taki lamp do przedpokoju. I w sumie wszędzie gdzie patrzyliśmy albo nam coś nie pasowało, albo wymiar, cena. Spradzcie sobie bo teraz jest też u mnie wyprzedaż.

kukusia142
Aktywny
Aktywny
Posty: 162
Rejestracja: 24 cze 2016, 15:52
Kontaktowanie:
Re: Sklep z lampami

autor: kukusia142 » 23 paź 2019, 13:57

A zastanawialiście się może kiedyś aby pójść z duchem czasu i zdecydować się na taki automat zmierzchowy ? Rozwiazanie to sprawdzi sie niemalze w kazdym miejscu i sporą zaletą takiego osprzetu jest to ze oszczedzimy na rachunkach prądu. Warto jednak porownac kilka ofert takiego sprzetu i wybrac najlepszy - cenowo i jakosciowo

Jendrula469
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 54
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:21
Re: Sklep z lampami

autor: Jendrula469 » 25 paź 2019, 10:18

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, która oferuj dobre oświetlenie do biur to polecam skontaktować się z firmą Lumitec. Firma oferuję bardzo dobre oświetlenie do biur, budynków w atrakcyjnych cenach.

jarecki89
Aktywny
Aktywny
Posty: 107
Rejestracja: 22 paź 2019, 21:12
Re: Sklep z lampami

autor: jarecki89 » 11 lis 2019, 23:34

Dla mnie AT to jest miejsce w którym moim zdaniem na pewno coś fajnego znajdziesz. Oświetlenie do każdego pomieszczenia w domu. Jak już założycie tapetę to oświetlenie też bezie bardzo ważne.

Szydlak
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 13 maja 2020, 12:52
Re: Sklep z lampami

autor: Szydlak » 26 lis 2020, 12:19

W sumie ja dość długo się zastanawiałem nad dropshippingiem, ale obawiałem się jak to w praktyce wyjdzie, gdy nad dostawami nie będę miał kontroli. Ale po nawiązaniu współpracy z sollux-lighting jestem bardzo zadowolony. Sprawnie to wszystko idzie są faktycznie super zorganizowani jeśli chodzi o te kwestie i można liczyć na całą logistykę, która u nich jest od A do Z zaplanowana. Dla mnie to wygoda, bo mam dobrą ofertę polskich produktów w sklepie a nie muszę magazynować i innymi tego typu kwestiami się zajmować.

lucaskruszyna
Aktywny
Aktywny
Posty: 146
Rejestracja: 05 lis 2019, 9:27
Re: Sklep z lampami

autor: lucaskruszyna » 22 gru 2020, 14:22

Oferta sollux jest bardzo dobra jeśli chodzi o lampy i tego typu akcesoria. Firma zajmuje się produkcją, lampy super jakości i super wyglądają i dodatkowo można z nimi współpracować przez dropshipping więc nie musisz tych wszystkich produktów u siebie gromadzić. Duża wygoda.

adam_malysz
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 26 gru 2020, 17:10
Re: Sklep z lampami

autor: adam_malysz » 26 gru 2020, 17:15

bardzo duża oferta LED integralled.
duzo żarówek, lamp itd
polecam marke z czystym sumieniem

arteco2021
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 20 mar 2021, 22:56
Re: Sklep z lampami

autor: arteco2021 » 20 mar 2021, 23:10

Polecam w 100% polski sklep: polskielampy.pl w którym doświadczeni fachowcy doradzą w wyborze odpowiedniego oświetlenia do Twojego domu. Znajdziesz tutaj także atrakcyjne ceny na piękne lampy.

M.N
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 25 mar 2021, 9:23
Re: Sklep z lampami

autor: M.N » 25 mar 2021, 9:28

Ze swojej strony mogę polecić sklep kaja posiadają bardzo duży wybór lamp, ostatnio kupiłam tam lampę podłogową do salonu i jestem bardzo zadowolona. Mają też olbrzymi wybór producentów więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Klimecki88
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 28 sty 2021, 14:51
Re: Sklep z lampami

autor: Klimecki88 » 31 mar 2021, 7:23

Możesz lampy u nich przeglądać sollux na apce, jak się prezentują w konkretnym pomieszczeniu. Wystarczy w prosty sposób zeskanować kod i tyle. Sprawdziło się u mnie przy remoncie. Mam od nich żyrandol, trzy kinkiety, w tym jeden nawet do kuchni sobie wstawiłem, lampę stojącą w gabinecie. Zdaje się rabat na pierwsze zakupy, ale musisz już samodzielnie potwierdzić. Jak coś to zamówisz nawet przez nich fachowca do montażu droższych lamp. 24 miesiące gwarancji, więc paragon zachowaj, albo fakturę.


Wróć do „Oświetlenie wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

Gotowe projekty domów