Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Awatar użytkownika
budek11
Aktywny
Aktywny
Posty: 261
Rejestracja: 27 kwie 2015, 16:30
Kontaktowanie:
Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: budek11 » 06 kwie 2019, 9:28

Czy ktoś już to może wcześniej przerabiał? Chodzi o działkę na której potrzebne jest przeprowadzenie rekultywacji oraz uzdatniania wód gruntowych.

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 188
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: wazer » 07 kwie 2019, 9:47

Potrzebny będzie specjalistyczny sprzęt oraz wiedza. Zanim podjęte zostaną jakieś działania naprawcze, należy określić rodzaj zaniczyczenia, jego pochodzenie. Czy jest to zanieczyszczenie biologiczne, a może chemiczne.
Proponuje tutaj jeszcze sprawdzić, doczytać: http://wjgl.pl/uslugi/rekultywacja-i-uzdatnianie/
Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.

OlekPin
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 78
Rejestracja: 17 kwie 2019, 18:47
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: OlekPin » 03 lip 2019, 8:49

Jeśli chodzi o rekultywację gruntów itp. to warto pomyśleć nad wybraniem się na szkolenie od http://www.zdpwa.com.pl/metody-rekultywacji-grunt%C3%B3w.html gdzie dowiesz się więcej na temat wielostopniowej rekultywacji. Zapoznasz się z dostępnymi na rynku metodami rekultywacji gruntów, a także ich skutecznością działania w poszczególnych warunkach. Warto jeśli będzie Ci to potrzebne w zawodzie.

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: ArkadiuszKrol » 25 lip 2019, 10:14

Mój znajomy korzystał kiedyś z usług firmy atomspzoo.pl. Z tego co pamiętam specjalizują się w rekultywacji terenów zanieczyszczonych oraz wód gruntowych. Myślę, że będą w stanie Ci także pomóc.

marekfeee
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 19 cze 2018, 13:42
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: marekfeee » 24 cze 2020, 12:07

Hm ja właśnie szukałem takiej firmy, która oferuję takie usługi i chyba do nich napiszę i nawet dobrze się składa bo firma jest niedaleko mnie.

MariuszMario78
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 lis 2020, 19:04
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: MariuszMario78 » 04 lis 2020, 19:14

Ja polecam Firmę EREM która zajmuje się takimi rzeczami właśnie jak uzdatnianie wody czy regeneracja studni. U mnie zrobili szybko i porządnie, wszystko tak, jak się umawialiśmy

CezarII
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 28 sie 2020, 15:24
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: CezarII » 13 lis 2020, 16:00

U mnie też robił Erem i jestem zadowolony

MarcinJ1985
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 01 paź 2020, 10:19
Re: Rekultywacja oraz uzdatnianie wód gruntowych

autor: MarcinJ1985 » 23 lis 2020, 11:59

W moim przypadku takimi działaniami zajęła się firma Atom. Firma zajmie się kompleksowo oczyszczeniem terenu i przygotowaniem go pod nowe inwestycje. Firma wykorzystuję tylko sprawdzone sposoby przywracania wartości użytkowych gleby i wód gruntowych i tym podobne.


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Gotowe projekty domów