Przebudowana kuchnia sąsiada w pokoju nad moją sypialnią

Opinie techniczne budynków i budowli, odbiory robót w imieniu Inwestora, Doradztwo techniczne, Nadzory inwestorskie, optymalizacja kosztów budowy.
Anja1012
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 maja 2018, 13:58
Przebudowana kuchnia sąsiada w pokoju nad moją sypialnią

autor: Anja1012 » 01 maja 2018, 14:11

Witam,

sąsiadka z góry , przeniosła swoją kuchnię do pokoju( aby z kuchni zyskać dodatkowy pokój), która w tej chwili mieści się nad moją sypialnią.

Wszystkie smrody z kuchni przechodzą do mojego pokoju i rozchodzą się po całym mieszkaniu.
Informowałam o tym problemie Prezes Spółdzielni, ale jak się nie dawno dowiedziałam moja sąsiadka i Pani Prezes to koleżanki ze studiów, więc na pomoc z strony Administracji Osiedla nie mam co liczyć.
Dwa razy do roku przychodzi kominiarz, który na polecenie Spółdzielni "sprawdza" wentylacje, w całym pionie bloku, i oczywiście wszystko jest w porządku.
Domyślam, się że sąsiadka, ma problemy z wentylacją, dlatego wszystkie smrody z jej kuchni przechodzą przez sufit do mojego mieszkania, czuję się jakbym mieszkała w piekarniku pełnym duszonego mięsa......

Sytuacja była tak jak pisałam zgłaszana do Spółdzielni ale po wizycie kominiarza w mieszkaniu sąsiadki dowiedziałam się że kuchnia jest w porządku przebudowana, i to mi się wydaje.....
Nie wiem co mam robić... Proszę o pomoc.

smelya1
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 lis 2020, 6:14
Re: Przebudowana kuchnia sąsiada w pokoju nad moją sypialnią

autor: smelya1 » 23 lis 2020, 6:18

Witam
Mamy podobny problem, tylko zamiast zapachów hałas garnków o 5 rano :(
Proszę dać znać czy udało się Pani coś z tym zrobić?


Wróć do „Ekspertyzy budowlane i opinie techniczne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 35 gości

Gotowe projekty domów