Przesunięcie przyłącza pod baterię

Instalacja wodna w mieszkaniu czy w domu to bardzo istotna kwestia. Jeżeli masz problem ze swoją instalacją wodną, nie wiesz jak ją rozplanować, jak zainstalować hydrofor, czy wykonać podłączenia, tutaj znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

Vade
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 31 paź 2020, 6:11
Przesunięcie przyłącza pod baterię

autor: Vade » 31 paź 2020, 6:19

Dzień dobry
Jestem na etapie wykańczania mieszkania w stanie deweloperskim. Większość rzeczy robię sam jednakże kwestę związane z wykonaniem łazienki zostawiłem rodzinie. Niestety podczas mojej nieobecności, położone zostały płytki za kabiną prysznicową a ekipa nie zwrocila uwagi że przyłącze pod baterię prysznicową zainstalowane jest na zbyt niskiej wysokości (w planie deweloperskim uwzględniona była wanna)
Przyłącze trzeba przeniesc do góry o jakieś 30-40 cm , nie obejdzie się bez kucia płytki
Pytanie mam tylko czy jestem w stanie sam wykonać przeniesienie tego przyłącza do góry? Jeśli tak to jak go zrobić ?Czy potrzebny jest do tego jakiś specjalistyczny sprzęt ?
Instalacja robiona jest z rur Alupex zaciskanych na końcu

Z góry dzięki za pomoc
Załączniki
IMG_20201030_124435.jpg

adaho
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2020, 20:38
Re: Przesunięcie przyłącza pod baterię

autor: adaho » 10 lis 2020, 20:43

Potrzebna Ci jest zaciskarka do rur pex, złączka i kawałek rury, wszystko.
Poszukaj w swoim mieście hurtowni instalacyjnej, często wypożyczają sprzęty typu zaciskarki itp.

Uran88
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 17 lis 2020, 9:09
Re: Przesunięcie przyłącza pod baterię

autor: Uran88 » 17 lis 2020, 9:11

Znacie w tym temacie jakieś namiary na sklep online?


Wróć do „Instalacje wodne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

Gotowe projekty domów