Koszt budowy domu murowanego do 120m

Koszt budowy domu lub remontu to często najważniejsza kwestia, decydująca o rozpoczęciu prac, wyborze technologii lub wykonawcy. W tym dziale uzyskasz odpowiedzi na pytania dotyczące realnych kosztów budowy, rady jak zaoszczędzić i jak budować z określonym budżetem.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Natwill
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2020, 17:44
Koszt budowy domu murowanego do 120m

autor: Natwill » 10 cze 2020, 17:54

Witam, chciałbym z narzeczoną wybudować dom o powierzchni do maks 100-120m z garażem, parterowy

Mógłby mi ktoś napisać jakie są koszt takiego domu uwzględniając robocizny, nie mam znajomych którzy mi zrobiłą to i owo. Wszystko przez firmy woj. Lubuskie

W tym roku pierw kupię działkę. Czy powierzchnia do 10a nada się pod taki domu, żeby był jeszcze taras i ogródek?

Chcemy wziąć kredyt 500tyś nie licząc działki bo juz będzie i zastanawiamy się czy to nie jest za mało za wszystko.. ogrzewanie standardowe, peletowe.

DaenerysT
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2019, 14:40
Re: Koszt budowy domu murowanego do 120m

autor: DaenerysT » 16 lis 2020, 10:18

Wszystko zależy. Do 120, czyli taki od 100 do 120, czy mniejszy jeszcze? Parterowy czy piętrowy? Warto patrzeć na gotowe projekty i patrzeć na cenę ich realizacji. Mam dla Ciebie, dla Twojego przykładu projekt domu parterowego 118m2, w takim przypadku koszt budowy surowego domu wynosi 184 000 zł, 10 arów na spokojnie wystarczy, jest z tarasem i ogródkiem. 500 tyś w takim przypadku wystarczy, zostaje ci ponad 320 tys z gotowym domem. Jakbyś był ciekawey to projekt sie nazywa 'Parterowy' na stronie Mg projekt. Powodzenia


Wróć do „Ile kosztuje budowa domu, remont domu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 24 gości

Gotowe projekty domów