Betonowy chodnik wokół elewacji.

Zastanawiasz się z czego budować ściany? Chcesz wiedzieć jakie wykonać tynki? Szukasz pomysłu na ciekawe wykończenie elewacji? W tym dziale znajdziesz porady i inspiracje.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Tomasz_
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 14 lis 2020, 12:41
Betonowy chodnik wokół elewacji.

autor: Tomasz_ » 14 lis 2020, 12:56

Dzień dobry,
mam problem i zwracam się z prośbą o poradę. Otóż mam elewację wykonaną bez listwy startowej, wiem mój błąd ale człowiek uczy się na błędach. Problem polega na tym, że prawdopodobnie z tego powodu mam myszy na strychu. Nie jest ich bardzo wiele, zazwyczaj jedna dwie sztuki co kilkanaście tygodni. Drapią pod płytami z karton gipsu.

Chcę zrobić chodnik na około domu. Zastanawiam się nad wylaniem betonu, przy okazji wylewania tarasu przy salonie. Pytanie czy mogę wylać beton do samej elewacji wykonanej ze styropianu? Gdybym tak zrobił, to myszy nie będą w stanie wejść na strych pod styropianem. Czy Waszym zdaniem się to sprawdzi? Słyszałem opinie, że styropian będzie naciągał wilgoć jak będzie miał styk z betonem czy to prawda? Jeśli tak, to czy można temu jakoś zaradzić?
Czy macie może jakieś pomysły na rozwiązanie mojego problemu?

W sezonie letnim naciągnąłem siatkę i piankę od spodu styropianu ale gdzieś na pewno jakieś luki są dlatego chciałbym to rozwiązać właśnie poprzez taki chodnik. Proszę o opinie i poradę. Pozdrawiam.

Wróć do „Ściany elewacje fasady ”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości

Gotowe projekty domów