Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

Nie zapominajmy o takich pomieszczeniach jak garaż, suszarnia, spiżarka. Jak wykorzystać przestrzeń w naszych domach na takie miejsca, czy są one potrzebne? Dowiedz się, co inni sądzą na ten temat.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: cirrus » 27 mar 2017, 14:54

Korzystanie z tych firm jest bardzo wygodne. Jeżeli szukasz solidniej firmy, która pomoże Ci w przeprowadzce, to tutaj masz namiary na najlepszych w branży: japa przeprowadzki. Nie wezmą od Ciebie dużo kasy, a wszystko szybko i sprawnie przewiozą.

Big-Taxi
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 gru 2019, 21:50
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: Big-Taxi » 04 gru 2019, 21:55

Proponuję wynająć auto dostawcze na godziny z kierowcą z big-taxi.pl To najlepsza opcja na przeprowadzkę.

gość1237
Początkujący
Początkujący
Posty: 19
Rejestracja: 16 wrz 2019, 14:35
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: gość1237 » 05 gru 2019, 9:29

Myślę, że dobrze jest takie usługi wynająć, zamiast samemu się męczyć z przeprowadzką. To jest dużo wygodniejsze i bardziej sprawdzone. W razie jakbyście szukali ofert wynajmu takich usług to mogę Wam coś polecić :)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: smichalek » 05 maja 2020, 9:30

Przeprowadzka w Warszawie, duża, firmowa, mnóstwo rzeczy do załatwienia. Ogarnięte terminowo i bez komplikacji. Czy to wszystko jest łatwe do zrobienia? No średnio, szczególnie jeśli macie do przeniesienia rzeczy z któregoś tam piętra bez windy. Bo sam przewóz z miejsca na miejsce to już pikuś. Firma Adexim.

leszczyński
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 12:46
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: leszczyński » 02 lip 2020, 12:49

Przeprowadzka to był jeden z najbardziej stresujących momentów moim życiu. Strasznie się bałem o swoje rzeczy i elektronikę. Nie wiem jak sobie wtedy dałem radę. Później korzystałem z firm przeprowadzkowych dalej jest stres ale znacznie mniejszy.

Michal87
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 10:57
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: Michal87 » 04 lip 2020, 12:31

Uważam że wynajęcie takiej firmy to bardzo dobre rozwiązanie. Warto zapłacić i mieć z głowy wożenie rzeczy czy szukanie kogoś kto w tym pomoże

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: manion » 22 lip 2020, 22:53

Ekstra firma przeprowadzkowa z której usług my korzystaliśmy to Akces z Warszawy. Bardzo solidna firma, ogarnięta, z nimi wszystko poszło szybko, sprawnie i bezstresowo. Ceny też mają ok.

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: smichalek » 13 sie 2020, 9:21

Adexim nam to organizował. Dobra robota, przeprowadzka firmowa, mnóstwo spraw do ogarnięcia i wszystko załatwione. Właśnie na tym nam najbardziej zależało. Plus za perfekcję, bo jej nie można odmówić. I na pewno przy okazji kolejnej przeprowadzki jeszcze do niej wrócimy.

kirki
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 20 wrz 2020, 0:19
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: kirki » 20 wrz 2020, 0:26

Gdy przeprowadzałem się do nowego mieszkania, moje meble i inne szpargały przewoziła firma Taxi Bagażowe. Polecam ich, poszło bardzo sprawnie i co najważniejsze żadna z przewożonych rzeczy nie uległa nawet najmniejszemu uszkodzeniu.

miracle
Aktywny
Aktywny
Posty: 105
Rejestracja: 24 lis 2010, 22:42
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: miracle » 28 wrz 2020, 14:01

Korzystanie z firmy, która zajmuje się przeprowadzkami jest super wygodne. Przynajmniej ma się wszystko z głowy, bo oni nawet kartony załatwią. Przynajmniej tak robi Japa&Co. Teraz już nigdy nie przeprowadziłabym się bez takiej pomocy.

cirrus
Aktywny
Aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 24 cze 2009, 15:49
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: cirrus » 27 paź 2020, 9:53

Jasne, że firma Japa&Co jest najlepsza jeżeli chodzi o przeprowadzki. Ekipa jest świetnie zorganizowana. Profesjonalnie podchodzą do każdej przeprowadzki, także można spokojnie powierzyć im swoje rzeczy ;)

smichalek
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 553
Rejestracja: 24 paź 2017, 9:58
Re: Korzystaliście z usług firmy przeprowadzkowej?

autor: smichalek » 12 lis 2020, 10:12

Korzystałem z usług Adeximu. Naprawdę duża przeprowadzka, mnóstwo rzeczy do ogarnięcia, wiele wymagało zabezpieczenia, w dodatku wysokie piętro bez windy. Docelowo wszystko odbyło się bez żadnych problemów. A jak to wyglądało u Was? Osobiście nie zabrałbym się za samodzielne organizowanie przeprowadzki.


Wróć do „Pomieszczenia inne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Gotowe projekty domów