Łóżko, kanapa, a może narożnik?

Porady jak udekorować każde wnętrze. Jeżeli zastanawiasz się jakie dodatki będą pasowały do Twojego domu, gdzie je kupić i w jakiej cenie, zajrzyj do tego działu.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Awatar użytkownika
juliana7
Początkujący
Początkujący
Posty: 15
Rejestracja: 23 sty 2018, 22:38
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: juliana7 » 26 kwie 2020, 18:50

Z własnego doświadczenia polecam kupno narożnika z funkcją spania. Świetnie pasuje do salonu, na spotkania ze znajomymi, a w razie potrzeby można przenocować gości. Jeśli potrzebujecie inspiracji, to rzućcie okiem na Salon firmowy POLIPOL. Sama korzystałam z ich usług i byłam bardzo zadowolona. Zaprojektowali dla mnie unikalne meble według wytycznych i wyszło lepiej niż się spodziewałam.

marta29
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: 04 lis 2019, 9:13
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: marta29 » 18 maja 2020, 6:53

Do małego salonu zdecydowanie narożnik, natomiast do dużego wyłącznie dwie kanapy :) Zawsze miałam taką wizję salonu. To pomieszczenie powinno kojarzyć się z komfortem oraz być symbolem gościnności :) dlatego w moim salonie znajdują się dwie sofy royal od puszmana :) Każdy kto mnie odwiedza, jest nimi zachwycony :)

Derryll
Aktywny
Aktywny
Posty: 171
Rejestracja: 01 lut 2020, 11:04
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Derryll » 11 cze 2020, 15:52

Myślę, że wiele zależy od aranżacji pomieszczenia. Ja posiadam narożnik.

vauseman
Aktywny
Aktywny
Posty: 270
Rejestracja: 15 maja 2017, 10:57
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: vauseman » 18 cze 2020, 13:28

Narożnik jest dla mnie najwygodniejszy.

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: MoniMil » 17 sie 2020, 9:27

U mnie salon pełni funkcję sypialni dlatego zdecydowała się na rozkładany narożnik i wybrałam taki model: [więcej informacji poprzez PW]

Awatar użytkownika
Złotowłosa
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 502
Rejestracja: 12 lis 2014, 12:46
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Złotowłosa » 07 wrz 2020, 6:42

3+2+1 Jak dla mnie najlepsze rozwiązanie. Kiedyś miałam narożnik i jak było więcej osób to ciasno. Daje to również znacznie większe możliwości aranżacyjne.

Najlepiej będzie jednak samodzielnie zerknąć sobie na pomieszczenie, dokładnie je wymierzyć oraz poszukać inspiracji w sieci. Każdy ma inne preferencje oraz każdemu będzie pasowało coś innego.

Naroznik również ma swoje zalety ;) Można się wygodnie rozłożyć w dwie osoby podczas oglądania tv.
Obrazek

dawid2001
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 05 lis 2020, 1:00
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: dawid2001 » 05 lis 2020, 1:02

Ja osobiście preferuję narożniki, kupiłem przez net bo akurat potrzebowałem dziwny wymiar a tam mogłem modułowo składać i super jakości

Majka_
Początkujący
Początkujący
Posty: 9
Rejestracja: 26 lut 2020, 20:02
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Majka_ » 28 maja 2021, 9:06

To zależy od pomieszczenia :) do salonu z pewnością kanapa lub narożnik, wiele z nim ma teraz funkcję spania, więc dodatkowo mamy od razu łóżko ;) ja polecam wybierać takie wysokiej jakości, które zostaną z nami na lata oraz będą ładnie wyglądać i szybko nam się nie znudzą.

Gabrysia567
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 16 cze 2021, 13:23
Re: Łóżko, kanapa, a może narożnik?

autor: Gabrysia567 » 16 cze 2021, 13:30

Ja zakupiłam do swojego salonu kanapę, która idealnie sprawdziła się w przypadku zarówno dzieci, jak i psów, więc od razu wiedziałam, że jak zakupiliśmy dom, na pewno będę chciała zabrać ją ze sobą. I powiem szczerze, że kanapa w kształcie litery "U" jest nie lada wyzwaniem jeśli chodzi o przeprowadzkę. Nie chciałam aby została uszkodzona, ponieważ jest ona z ekoskóry, jednak postawiłam skrzynie ze sklejki na wymiar i było to idealne rozwiązanie


Wróć do „Dekoracja wnętrz”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości

Gotowe projekty domów