Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Dolata

Łazienka w stylu nowoczesnym czy klasycznym? Jaką wybrać armaturę łazienkową i kolor płytek? Wanna czy prysznic? Jak zaaranżować małą łazienkę w bloku? Takie pytania zadaje sobie każdy, kto ma przed sobą wizję remontu łazienki.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

art-forum5
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2018, 1:32
Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Dolata

autor: art-forum5 » 15 mar 2018, 1:36

Układanie glazury, układanie kamienia,gładzie,malowanie ścian, malowanie dekoracyjne,
przeróbka instalacji... Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Dolata >>

art-forum5
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2018, 1:32
Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Dolata

autor: art-forum5 » 15 mar 2018, 1:36

Nie polecam tego "fachowca"! Prace źle wykonane - panele się rozchodzą, tapety położone nieprofesjonalnie bez odpowiedniego sprzętu. Brodzik w łazience wkleił pod kafelki i teraz kabina wystaje poza brodzik i jest dziura i cieknie ale zalepił to dużą ilością silikonu i wmówił nam że to zła kabina. Ściany źle wykończone - nie równe kąty i fugi. Potworny brud i niechlujstwo w czasie wykonywanych prac. Jest niewychowany, krzyczy na inwestora - wymusza swoje głupie rozwiązania. Robi sam a mówił że będą robić we dwóch. Remont 2 pokoi i łazienki trwał 6 tygodni. Do cięższych prac zatrudnia przypadkowych ludzi z pod "budki z piwem". Jest bardzo chytry, wygodny i leniwy! Ma bardzo złe oceny na e-łazienki niestety ja trafiłem na niego przez O-fachowcach gdzie prawdopodobnie sam dopisuje sobie komentarze. Pozwalał sobie na prostackie żarty skierowane do mojej żony. Jestem niezadowolony sprawę skieruję do sądu aby odzyskać stracone pieniądze.

ral
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 16:20
Usługi Ogólnobudowlane Andrzej Dolata

autor: ral » 03 lis 2020, 16:27

Z Panem Andrzejem współpracujemy od dawna. Wyrementował nasze mieszkania oraz wykończył nowe mieszkanie rodziców. Jest wszechstonnym fachowcym, który służy radą, pomocą i wiedzą. Zawsze można na niego liczyć. Jest sumienny i uczciwy.


Wróć do „Łazienki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 73 gości

Gotowe projekty domów