jaka średnica rury pvc do kanalizacji

Wszystko o kanalizacji i odwodnieniu. Dział poświęcony poradom na temat najnowszym rozwiązaniom technologicznym związanymi z kanalizacją, drenażem i oczyszczaniem ścieków.

Moderator: Redakcja e-instalacje.pl

budowa876
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 590
Rejestracja: 06 paź 2017, 10:53
Kontaktowanie:
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: budowa876 » 19 lut 2018, 18:18

A jak z uchwytami, obejmami do rur? Jest to w jakiś sposób ze sobą połączone, czy wszystko trzeba kupować osobno? Co myślicie o firmie mcgoodwork.pl, bo z tego co widziałem, to mają najkorzystniejszą ofertę. Nie wiem w jakiś sposób się za to wszystko zabrać.

karolinamak
Aktywny
Aktywny
Posty: 288
Rejestracja: 15 cze 2017, 22:57
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: karolinamak » 08 lip 2018, 21:14

Ja muszę przyznać że mi bardzo pomogła firma wiplast.com - doradzili, podpowiedzieli, bo sama to nie ogarniam tak wszystkiego. Do tego wszystko w dobrej cenie i na prawdę porządne

arek20w
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 80
Rejestracja: 08 lip 2018, 11:52
Lokalizacja: Nakło nad Notecią
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: arek20w » 15 lip 2018, 14:35

wyjście z domu fi160 ewentualnie 100 (tak kiedyś się robiło)
do studni idziesz 160
w domu jak nowa instalacja
piony 160, wc 100, zlewozmywak fi 50 umywalka 40
Oddany pracownik wodociągów Hydraulik z zamiłowania

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: tekla62 » 22 sie 2018, 13:43

Też sama nie wiem jakiej średnicy te rury kanalizacyjne kupić, dzwoniłam do wiplast z Twardogóry i pan powiedział że mogą się wszystkim zająć także podałam im namiary i czekam, podobno mają najtaniej.

atyp1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 1:02
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: atyp1 » 31 sie 2018, 16:58

Joooli pisze:Moja wiedza w tym zakresie jest co prawda znikoma, ale mam ojca hydraulika, który się na tym dobrze zna, więc mam w sumie dobrze. W każdym razie wiem tyle, że on się zaopatruje w tym sklepie pcvwiplast.pl także ta firma jest dobra na pewno.

A czy to nie Twoj stary przez przypadek zalega w tym sklepie z platnosciami na prawie 30 tys zlotych? Przez to sklep ma problemy i zaden klient nei jest zadowolony. !!!!
AS

atyp1
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 30 maja 2013, 1:02
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: atyp1 » 31 sie 2018, 16:59

budowa876 pisze:A jak z uchwytami, obejmami do rur? Jest to w jakiś sposób ze sobą połączone, czy wszystko trzeba kupować osobno? Co myślicie o firmie mcgoodwork.pl, bo z tego co widziałem, to mają najkorzystniejszą ofertę. Nie wiem w jakiś sposób się za to wszystko zabrać.

Mcgoodwork .... ma chore ceny . Mozna znalezc duzo taniej na allegro
AS

ale.m
Początkujący
Początkujący
Posty: 8
Rejestracja: 21 cze 2017, 15:42
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: ale.m » 26 mar 2020, 18:10

Jeśli macie problem z wyborem średnicy rury lub jakikolwiek inny związany z kanalizacją oraz hydrauliką to zapytajcie fachowców z IDEA INSTAL. Gorąco polecam, zwłaszcza mieszkańcom kujawsko-pomorskiego.

Norman93
Początkujący
Początkujący
Posty: 7
Rejestracja: 14 sie 2019, 9:07
Kontaktowanie:
Re: jaka średnica rury pvc do kanalizacji

autor: Norman93 » 21 paź 2020, 14:43

Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów, zaufany hydraulik z pewnością Ci pomoże.


Wróć do „Kanalizacja i odwodnienia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Gotowe projekty domów