Dobra firma budowlana

Budownictwo energooszczędne zyskuje coraz większą popularność. Tu znajdziesz mnóstwo podpowiedzi na temat budowy domu energooszczędnego i pasywnego ? od opłacalności takiej inwestycji, poprzez wybór projektu i wykonawców, do technologii budowy i montażu instalacji.

Moderator: Redakcja e-izolacje.pl

waldi79
Aktywny
Aktywny
Posty: 278
Rejestracja: 28 gru 2018, 11:09
Re: Dobra firma budowlana

autor: waldi79 » 12 lut 2020, 14:04

Po remoncie jaki dokonała dla nas firma PROBUD jestem zachwycony. Doskonale wykonana robota, o każdy szczegół zadbano priorytetowo. Polecam !

polinkaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 29
Rejestracja: 01 kwie 2019, 6:43
Re: Dobra firma budowlana

autor: polinkaa » 27 lut 2020, 10:02

o takich dobrych specjalistów wcale nie jest prosto, warto podpytać znajomych albo poszukać namiarów w sieci. Takie sprawdzone ogłoszenia internetowe związane także z branżą budowlaną znajdziecie w serwisie Pokato. Można tu też sprawnie i bezpłatnie dodać swoje własne ogłoszenia,m reklamując w ten sposób swoją działalność albo sprzedając niepotrzebne nam już przedmioty.

kurczefelek
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 67
Rejestracja: 15 mar 2014, 12:31
Lokalizacja: Wawa
Re: Dobra firma budowlana

autor: kurczefelek » 27 lut 2020, 22:17

Nasz dom budowała firma Espiro Property. Bardzo polecam :) Mają 40 lat doświadczenia, świetnych profesjonalistów, a do tego są solidni i trzymają się terminów oraz umowy. Jednym z zapisów jest gwarancja ceny - tak więc płaci się tyle, na ile firma wyceni prace. Nie ma zaliczek, po każdym zakończonym etapie rozliczaliśmy się za ich wykonanie. Współpraca z firmą i komunikacja - wzorowa.

LeopoldBoberek78
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 26 lut 2020, 11:55
Re: Dobra firma budowlana

autor: LeopoldBoberek78 » 03 mar 2020, 23:18

Ja już planuję swoja budowę na działce i muszę załatwić jeden kontener budowlany typu socjalnego i wiem, że takie kontenery można wynająć w firmie Ramirent. Słyszałem bardzo dużo opinii o tej firmie i myślę, że warto im zaufać.

Wiktor7000
Początkujący
Początkujący
Posty: 3
Rejestracja: 09 mar 2020, 12:52
Re: Dobra firma budowlana

autor: Wiktor7000 » 09 mar 2020, 13:10

Witam
ja mam sprawdzonych fachowców firma PROBUD Tomasz Graf

wrunglerr
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 02 kwie 2020, 9:04
Re: Dobra firma budowlana

autor: wrunglerr » 02 kwie 2020, 9:18

A, nie szukałeś firm, które udostępniają swoich podwykonawców budowlanych? To w sumie jakbyś współpracował z generalnym wykonawcą, ale masz poszczególne ekipy.

MaroBag
Początkujący
Początkujący
Posty: 4
Rejestracja: 10 gru 2019, 11:20
Re: Dobra firma budowlana

autor: MaroBag » 02 kwie 2020, 15:07

Firmy Ramirent nie znam ale mogę polecić Mobilne Kontenery z LIgoty Pięknej koło Wrocławia z której korzystałem. Duży wybór przystępne ceny i super obsługa.

olesek33
Początkujący
Początkujący
Posty: 11
Rejestracja: 29 kwie 2020, 15:31
Re: Dobra firma budowlana

autor: olesek33 » 29 kwie 2020, 18:50

Mogę polecić z czystym sumieniem firmę AURIS, która budowała nam dom. Działają w okolicach Warszawy i specjalizują się w budownictwie domów jednorodzinnych. Firma solidna, działa bez zarzutu. Co też ważne, to że nie wymagają zaliczek.

qmpel
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 26 paź 2011, 8:23
Re: Dobra firma budowlana

autor: qmpel » 31 maja 2020, 21:22

Nasz dom budowała firma Espiro Property i również nie pobierała zaliczki. Co więcej, dostaliśmy gwarancję, że cena się nie zmieni do czasu rozpoczęcia umowy. Szczerze polecam.

Masertiger
Aktywny
Aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 08 lip 2009, 11:30
Re: Dobra firma budowlana

autor: Masertiger » 05 cze 2020, 12:33

ADZ System robi hale mury i składy z bloków betonowych są z małopolski, polecam

manion
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 11 lut 2019, 1:37
Re: Dobra firma budowlana

autor: manion » 15 wrz 2020, 20:41

U nas ze wszystkim - od budowy domu, przez jego wykończenie po montaż ogrodzenia i założenie ogrodu - dobrze się spisała firma TS-koncept z okolic Lublina. Co więcej u nich kupowałem większość materiałów budowlanych, bo i to oferują i to w korzystnych cenach. Także, jak widzicie, działają kompleksowo a ja dodam jeszcze, że solidnie, terminowo, po prostu profesjonalnie, dlatego warto sobie ich sprawdzić.

marecky78
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 76
Rejestracja: 01 wrz 2017, 9:43
Re: Dobra firma budowlana

autor: marecky78 » 30 wrz 2020, 9:03

Też właśnie moim zdaniem spokojnie można korzystać z takich stron jak domzcegly.pl. Mają bardzo fajne i praktyczne realizacje

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Re: Dobra firma budowlana

autor: Pawlak88 » 02 paź 2020, 12:51

Zdecydowanie domek szkieletowy może być całoroczny i nie ma z tym żadnych problemów. Możesz na spokojnie kontaktować się między innymi z Drew Dom. Firma specjalizuje się w takich domkach. Ma w ofercie sporo projektów więc można coś wybrać, można też skorzystać z ich podpowiedzi odnośnie tego jakie rozwiązania dla siebie będzie najlepiej wybierać. Sama budowa idzie bardzo sprawnie, na taki domek nie trzeba długo czekać.

Aleksander98
Początkujący
Początkujący
Posty: 23
Rejestracja: 01 paź 2020, 11:42
Re: Dobra firma budowlana

autor: Aleksander98 » 20 paź 2020, 10:47

Jeżeli ktoś z was szuka firmy, której można zlecić budowę piwnic grobowych to polecam zapoznać się z ofertą firmy Piwnice Grobowe. Firma zajmie się budową betonowych piwnic grobowych, jak i ram betonowych.


Wróć do „Dom energooszczędny i dom pasywny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Gotowe projekty domów