Dobry sklep meblowy Warszwa

Salon jest jednym z najważniejszych miejsc w mieszkaniu, to tutaj spędzamy większość czasu i przyjmujemy gości. Rady i opinie na temat urządzania salonu ? małego, dużego, z jadalnią lub bez.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Dobry sklep meblowy Warszwa

autor: Maciuszek87 » 30 wrz 2020, 11:53

Może ktoś z Was jest w stanie zaproponować jakiś sensowny sklep z meblami. Mieszkanie kupione, niedługo będzie oddane przez dewelopera i trzeba myśleć, gdzie je wyposażyć. Oczywiście najlepiej jeśli sklep będzie w stanie zaproponować dobre meble w sensownych cenach.

Kasprowicz
Aktywny
Aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 23 wrz 2020, 12:20
Re: Dobry sklep meblowy Warszwa

autor: Kasprowicz » 16 paź 2020, 10:00

Ja przygotowywałem wyposażenie pokoju dzieci nie tak dawno i sporo sklepów meblowych miałem okazję sprawdzić. Ostatecznie kompleksowo meble kupiliśmy na Megis meble . Spory wybór jeśli chodzi o propozycje do pokoi dziecięcych. W tym wiele propozycji kolorowych, które się wyróżniają i faktycznie bardzo dobrze pasują do pokoi dziecięcych. Wydaje mi się, że pod tym, kątem sklep naprawdę się wyróżnia.

MoniMil
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 26 paź 2018, 7:59
Re: Dobry sklep meblowy Warszwa

autor: MoniMil » 19 paź 2020, 9:25

Polecam wybrać sklep internetowy. Zdecydowanie większy wybór mebli, a cenny niższe. Niektóre meble można też zobaczyć w specjalnych inspiracjach: [więcej informacji poprzez PW]


Wróć do „Salon / Pokój dzienny”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 78 gości

Gotowe projekty domów