Otwór na roletę - maskowanie

Jeżeli marzy ci się sypialnia, a nie wiesz jak ją urządzić, w tym dziale możesz podyskutować na temat aranżacji tego miejsca. Zapytaj innych, co sądzą o lustrze czy telewizorze w sypialni. Znajdziesz porady dotyczące koloru ścian w sypialni oraz czy ustawienie łóżka w odpowiednim miejscu ma wpływ na sen.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

kozuba
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2020, 12:02
Otwór na roletę - maskowanie

autor: kozuba » 09 paź 2020, 12:13

Witam,
Urządzam się w moim nowym (choć starym) gniazdku i jedną z rzeczy która mnie zastała w pokoju w którym mam zamiar pracować/spać jest coś takiego jak na zdjęciach - i troche jednak to boli.
Próbowałem to zasymulować w jaki sposób otwierałoby się okno bez tego cudownego "otworu" i zakres jest zdecydowanie zbyt mały i tu moje pytanie - Czy macie jakiś pomysł co można z tym zrobić? Najlepiej żeby zachowało funkcjonalność, tzn żeby wchodziła roleta, ale jestem otwarty na wszelkie propozycje.

Pozdrawiam
Załączniki
IMG_20201008_203702.jpg
IMG_20201008_203650.jpg

Baks
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 560
Rejestracja: 03 wrz 2020, 10:33
Lokalizacja: Bydgoszcz
Re: Otwór na roletę - maskowanie

autor: Baks » 12 paź 2020, 21:24

Najprostszym rozwiązaniem byłoby usunięcie rolety, zalepienie dziury i powieszenie pliski bezinwazyjnej. Efekt rolety by był, a nie odstawało by nic tak mocno.


Wróć do „Sypialnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości

Gotowe projekty domów