Jak zacząć przygodę z CNC

Praktyczne porady dotyczącego różnego rodzaju rozwiązań i konstrukcji. Pomysły na to, jak zbudować wiatę, wykonać wylewkę, jak zastosować drewno w łazience i wiele innych.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

ArkadiuszKrol
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 508
Rejestracja: 25 maja 2019, 19:49
Re: Jak zacząć przygodę z CNC

autor: ArkadiuszKrol » 27 paź 2019, 10:38

Nie musisz inwestować w kupno nowych maszyn. Możesz skorzystać z usług firmy zewnętrznej. Ja współpracuję z cnc24.pl. Specjalizują się w pracach z zakresu frezowania i toczenia CNC, szlifowania metali oraz frezowania konwencjonalnego. Posiadają wieloletnie doświadczenie oraz nowoczesny park maszyn.

Tadek13
Początkujący
Początkujący
Posty: 28
Rejestracja: 24 sie 2020, 9:12
Re: Jak zacząć przygodę z CNC

autor: Tadek13 » 24 sie 2020, 21:24

Moim zdaniem warto takie działania oddać w ręce fachowcy i nie robić nic na własną rękę. Polecam firmę, która zajmuję się działaniami z zakresu obróbki skrawaniem.

tekla62
Aktywny
Aktywny
Posty: 237
Rejestracja: 12 mar 2014, 14:13
Re: Jak zacząć przygodę z CNC

autor: tekla62 » 24 wrz 2020, 21:31

My próbowaliśmy sami ale ostatecznie wszystko co z tym związane, wędruje do nich metaltech. My zajmujemy się ważniejszymi rzeczami.

Norfear
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 03 paź 2020, 10:46
Re: Jak zacząć przygodę z CNC

autor: Norfear » 03 paź 2020, 10:49

Ja ze względu na zgłębienie fachu z obróbka metali dogadałem się z firmą która wzięła mnie na staż, Co pozwoliło mi zrozumieć podstawy jak działa CNC. Dzięki temu wciąż mam wszystkie kończyny i żadnego uszczerbku na zdrowiu :). Teraz to już sam ogarniam sobie jak to działa

wazer
Aktywny
Aktywny
Posty: 189
Rejestracja: 10 kwie 2015, 6:09
Re: Jak zacząć przygodę z CNC

autor: wazer » 09 sty 2024, 8:41

Szukam firmy zajmującej się obróbką skrawaniem, najlepiej z 5-osiowym CNC (skomplikowane detale), akceptującej zlecenia małoseryjne.

Zastanawiałem się nad skorzystaniem z pomocy firmy Femet https://femet.com.pl Czy ktoś z nimi współpracował?


Wróć do „Zrób to sam - rozwiązania własne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Gotowe projekty domów