Dobry stolarz Warszawa

Pomysły na wystrój kuchni, dobór armatury kuchennej i mebli. Porady jak zaprojektować funkcjonalną, oryginalną kuchnię. Radzimy jakie dobrać meble kuchenne, sprzęt AGD oraz odpowiedni zlewozmywak. Nowości dotyczące trendów w aranżacji przestrzeni kuchennej.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Pawlak88
Początkujący
Początkujący
Posty: 32
Rejestracja: 29 sty 2020, 15:14
Dobry stolarz Warszawa

autor: Pawlak88 » 23 wrz 2020, 6:07

Potrzebuje firmy, która zrobi mi meble do kuchni i zadba o to, by było to pomieszczenie jak najbardziej funkcjonalne. Kuchnia nie jest duża więc zależy mi na tym, by przestrzeń w miarę możliwości wykorzystać tam maksymalnie, by było dużo miejsca do przechowywania i sporo miejsca na blat roboczy.

Maciuszek87
Aktywny
Aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 15 lis 2019, 8:19
Re: Dobry stolarz Warszawa

autor: Maciuszek87 » 30 wrz 2020, 6:19

U mnie był problem z umieszczeniem szafek w łazience, tak by nie kolidowały z innymi elementami i trzeba było robić je pod wymiar. Ostatecznie firma LUVIOmeble podjęła się przygotowania takich mebli i efekt jest naprawdę świetny. Przygotowane meble dobrze się prezentują, jednocześnie fajnie wpisały się nowoczesny styl wnętrza więc pod tym kątem wydaje mi się, że to firma, z którą będzie warto współpracować.


Wróć do „Kuchnie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości

Gotowe projekty domów