Ubezpieczenie samochodowe

Szukasz pomysłów na oryginalne rozwiązania lub masz nietypowe pytania dotyczące budowy albo wykończenia domu? Tu znajdziesz radę i podpowiedzi.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

mefiu34
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 49
Rejestracja: 19 mar 2019, 8:54
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: mefiu34 » 22 maja 2019, 12:33

Ceny ubezpieczeń jak na nasze zarobki są zdecydowanie za drogie i stanowią jeden z największych kosztów utrzymania samochodu. Podobno warta oc ma najlepsze ceny

Luiza1
Początkujący
Początkujący
Posty: 10
Rejestracja: 22 mar 2019, 20:29
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: Luiza1 » 22 maja 2019, 13:09

Apropos jazdy samochodem - korzystał ktoś z portalu na którym można zapłacić mandat? Ponoć w ten sposób można szybko, dyskretnie i bezpiecznie opłacić mandat karny, jest taniej niż na poczcie, a potwierdzenie wysyłają na maila. Ja właśnie złapałam mandat za parkowanie w miejscu niedozwolonym i chcę jak najszybciej uregulować należność, nie chwaląc się oczywiście rodzinie.

maariaaa
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2016, 15:49
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: maariaaa » 23 maja 2019, 13:54

Ja zawsze szukam najkorzystniejszego ubezpieczenia i za każdym razem przeglądam różne oferty.

analine
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 52
Rejestracja: 02 maja 2018, 21:23
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: analine » 27 maja 2019, 7:00

fajnie to rozwiązali tutaj [więcej na PW] - wszyscy specjaliści w jednym miejscu, sprawdzone źródła i nie ma problemu ze znalezieniem

rozalia
Superużytkownik
Superużytkownik
Posty: 708
Rejestracja: 03 paź 2013, 13:08
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: rozalia » 27 maja 2019, 7:05

Najlepiej byłoby po prostu wziąć i porównać ze sobą oferty różnych ubezpieczycieli.

miki789
Aktywny
Aktywny
Posty: 256
Rejestracja: 27 lis 2015, 10:21
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: miki789 » 13 cze 2019, 13:52

Niektóre porównywarki ubezpieczeń samochodowych ze względu na specjalizację mają nieco więcej promocji. Podpisanie umowy online to już standard, nie trzeba nigdzie łazić, konsultować. Dostaniesz to samo, jakbyś poszedł do ubezpieczyciela.

Elzza
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 53
Rejestracja: 20 paź 2017, 7:23
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: Elzza » 14 cze 2019, 12:44

Jeśli zastanawiasz się nad najlepszym OC, to skontaktuj się z biurem ubezpieczeń Jadwigi Czajkowskiej - [więcej na Facebooku] . Ja sama korzystam z jej usług i jestem zawsze zadowolona. Można się p. Jadwiga umówić w biurze, ale można też wszystko załatwić online i ja właśnie w taki sposób zawsze załatwiam wszystkie ubezpieczenia. Jest to dla mnie duże ułatwienie. Co do porównywarek, to nie mam do nich zaufania, nie zawsze przedstawiają aktualną ofertę.

Ewa1979
Początkujący
Początkujący
Posty: 5
Rejestracja: 24 cze 2019, 8:17
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: Ewa1979 » 24 cze 2019, 8:34

My ze wszystkimi ubezpieczeniami przenieśliśmy się już dawno do Warty, Co do OC, to nie jest źle, choć pewnie dałoby się znaleźć coś ze 20 zl taniej na nasz samochód.

damyoo
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 96
Rejestracja: 10 lip 2017, 9:42
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: damyoo » 26 cze 2019, 5:35

Bardzo ciekawe rady i wskazówki tutaj podaliście. Większość z nich jest przydatna. Polecam pomyśleć o zamontowaniu kamery samochodowej. W sytuacji wypadku nie z Waszej winy nagranie będzie stanowiło dowód, co znacznie ułatwia uzyskanie odszkodowania lub/i wygranie sprawy w sądzie.

esmix
Początkujący
Początkujący
Posty: 6
Rejestracja: 30 cze 2019, 11:01
Kontaktowanie:
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: esmix » 30 cze 2019, 11:24

Najtańsze ubezpieczenie można dostać w firmach które nie są bardzo znane. Nie wyrzucają one pieniędzy na reklamę i marketing. I dla tego takie firmy jak TUZ czy HDI mają na pewno tańsze polisy niż towarzystwa typu PZU.

jacekmogliwia
Zaawansowany
Zaawansowany
Posty: 370
Rejestracja: 16 lis 2017, 10:30
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: jacekmogliwia » 11 lip 2019, 12:49

Co zrobić żeby uzyskać zniżki na ubezpieczenie, da się? Siostra zdała na prawko i teraz wszyscy martwimy się o swoje życie. Oczywiście żartuje, dałem jej do przeczytania artykuł "Jak jeździć bezpiecznie" mam nadzieję, że weźmie go sobie do serca. W jakiej firmie macie ubezpieczenie, doradźcie coś.

dżoana123
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 44
Rejestracja: 30 maja 2016, 22:00
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: dżoana123 » 25 wrz 2019, 9:44

Ja niedawno rozglądałam się za odpowiednim ubezpieczeniem samochodowym i udało mi się znaleźć w sieci bardzo przydatne porady. Najwięcej informacji dostarczył mi ten blog na którym był kalkulator ubezpieczeń. Można znaleźć na nim między innymi porównanie stawek dostępnych ubezpieczeń, ale także wiele innych wskazówek z tego zakresu. Koniecznie sobie zerknijcie ;)

marekmitan
Aktywny
Aktywny
Posty: 112
Rejestracja: 15 paź 2019, 8:54
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: marekmitan » 05 lut 2020, 12:38

Myślę, że warto poszukać rożnych ofert i porównać, bo ceny tak się zmieniają, że bardzo możliwe, że coś będziesz w stanie wybrać co w danym momencie będzie dawało najniższa cenę. Między innymi na stronach kalkulatora oc będziesz mógł porównać ubezpieczenia.

omnibusek456
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 55
Rejestracja: 05 maja 2016, 19:48
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: omnibusek456 » 12 cze 2020, 15:33

Ja miałam zawsze wykupione tylko OC, ale powiem szczerze, że lepiej dmuchać na zimne i miec tez AC. trzeba byc zabezpieczonym w razie czego a nie potem płakac że mi auto ukradli i jestem stratna na iles tam pieniędzy. Co do kalkulatora to ja teraz w lipcu ( bo tak mi się kończy umowa) zamierzam skorzystać z kalkulatora. Zobaczymy co to mi wyjdzie

LeeMonday
Zainteresowany
Zainteresowany
Posty: 35
Rejestracja: 09 mar 2011, 11:00
Re: Ubezpieczenie samochodowe

autor: LeeMonday » 29 wrz 2020, 17:46

My kupujemy ubezpieczenia w Auto Matraszek w Markach. Mają tam od tego panią, która potrafi wyszukać naprawdę dobre oferty. Kiedyś byli aso, więc mają największe firmy ubezpieczeniowe w swojej ofercie.


Wróć do „Inne - najróżniejsze problemy, pytania ...”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości

Gotowe projekty domów