Szafland. Brzewiński Ł.

Wybór wykonawcy często decyduje o tym, czy budowa lub remont domu będzie miłym wspomnieniem, czy trudnym przeżyciem, a dom - wymarzonym miejscem do mieszkania czy katalogiem błędów. Jak wybrać dobrego, rzetelnego wykonawcę? Tu możesz polecić sprawdzone ekipy i poznać opinie o wykonawcach, których zamierzasz zatrudnić.

Moderator: Redakcja e-mieszkanie.pl

Redakcja
Redakcja
Posty: 5433
Rejestracja: 02 cze 2003, 8:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontaktowanie:
Szafland. Brzewiński Ł.

autor: Redakcja » 18 gru 2013, 21:21

Redakcja

faktum
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 18 gru 2013, 21:16
Szafland. Brzewiński Ł.

autor: faktum » 18 gru 2013, 21:21

niestety nie polecam tej firmy nikomu!!!!, Ludzie bardzo nieuczciwi, niekompetentni. Od 2 m-cy robią u nas kuchnię, a raczej robili ponieważ po m-cu zwodzenia nas i wyciągnięciu zaliczki w wysokości ponad 80% kontakt się urwał. ZOstaliśmy na lodzie bez dokończonej kuchni. Sprawa zostanie zgłoszona do prokuratury

anna7
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 10 lut 2014, 10:29
Lokalizacja: warszawa
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: anna7 » 10 lut 2014, 11:47

[quote="e-mieszkanie"]Meble - Kuchenne Szafland. Brzewiński Ł. >>[/quote]

Witam.
A ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą.Panowie robił u nas kucnie i szafy wszystko poszło bardzo sprawnie i terminowo.Mamy bardzo ładną kuchnie.

Pozdrawiam

Enerbau
Ekspert budowlany
Ekspert budowlany
Posty: 6031
Rejestracja: 23 gru 2011, 22:14
Lokalizacja: Wąbrzeźno
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: Enerbau » 10 lut 2014, 11:55

[quote="anna7"][quote="e-mieszkanie"]Meble - Kuchenne Szafland. Brzewiński Ł. >>[/quote]

Witam.
A ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z tą firmą.Panowie robił u nas kucnie [/quote]

Czy ta kucnia, to była robiona w WC zamiast kibla?
Czy Panowie potrafi też zrobić klęknię do modlitwy przed posiłkiem? :wink:

lobel
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 05 mar 2014, 11:38
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: lobel » 05 mar 2014, 12:11

mam zupełnie inną opinie,robili u mnie szafy i łóżko wykonali kawał dobrej roboty. Podjeli się zrobieniebardzo skomplikowanej szafy z pozytywnym efektem :P Co do płatności też bez zastrzeżeń.
Więc jak najbardziej POLECAM!!!!

aaaaaa
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 10 mar 2014, 14:31
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: aaaaaa » 10 mar 2014, 15:54

Absolutnie nie polecam tej firmy.Pomimo, iż wstępne rozmowy przebiegały rewelacyjnie w momencie nadejścia terminu wykonania usługi, kontakt z właścicielami firmy zupełnie się urwał.Ani mebli,ani fachowca...Firma nie rzetelna .Odradzam współpracę.

inwesto1234
Początkujący
Początkujący
Posty: 2
Rejestracja: 16 kwie 2014, 12:23
Lokalizacja: znajomy
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: inwesto1234 » 16 kwie 2014, 13:10

A ja polecam ,robili u nas komody z forniru które pokazałam w folderze, już zdobią mój salon i oczywiście cena bez porównania niższa od tej salonowej :D
Jakość taka sama bo oczywiście byłam sprawdzałam w salonie.Szafy też wyszły bez zastrzeżeń,mieli lekki poślizg terminowy ale zrewanżowali się podłączeniem pralki i umywalki.Na pewno zachowam nr.tel.
POLECAM!!!!
Pozdrawiam :)

agata280
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 23 cze 2014, 15:47
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: agata280 » 30 cze 2014, 22:58

Firma wyciągnęła 80% zaliczki zostawiając rozgrzebane korpusy kuchni (zrobione zresztą tandetnie). Żadna firma nie chce się podjąć jej dokończenia. Jesteśmy bez kuchni i bez pieniędzy. Proszę o kontakt pokrzywdzone inne osoby przez tą firmę w celu złożenia pozwu zbiorowego do prokuratury o oszustwo (wyłudzenie). Przestrzegam innych przed tą firmą. Uwaga firma skutecznie kasuje negatywne wpisy - a te pozytywne są wystawione przez znajomych. Kontakt - agata280@onet.pl

karolka098
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 01 lip 2014, 15:13
Lokalizacja: piaseczno
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: karolka098 » 01 lip 2014, 16:04

U mnie panowie robili kuchnie i schody bez problemów jedyny minus to 2 tyg opóżnienie ale przy budowie domu zdążyliśmy przywyknąć żadna ekipa nie trzymała terminów.Kuchnia taka jaką chcieliśmy w dobrej cenie schody też .Mamy pewność że pan W. zna się na robocie..Polecam!!!
Teraz czeka nas robienie ogrodzenia może ktoś może polecić kogoś z okolic Piaseczna.
mój mail.kakarzynak@gmail.com..

endryu
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 04 wrz 2014, 16:25
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: endryu » 04 wrz 2014, 16:27

prosze wszystkich oszukanych przez firme szafland i pana wojtka o kontakt:
endryu87@tlen.pl

Siuts
Początkujący
Początkujący
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2020, 15:32
Re: Szafland. Brzewiński Ł.

autor: Siuts » 29 wrz 2020, 15:38

Uwaga ten Pan działa teraz pod nawa Wieloryb. Wszystkich poszkodowanych zamawiających meble zachęcam do kontakty: oszukaniprzezwieloryba@gmail.com Poszkodowanych jest więcej. Widać, że Panowie działają tak od lat. Czym więcej osób, tym większą szansa na podjęcie sprawy przez prokuraturę. Pełna nazwa pod jaką działają Panowie to Grupa Remontowa Wieloryb.


Wróć do „Porozmawiajmy o wykonawcach”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

Gotowe projekty domów